Uzavření škol i pro MATURANTY

Jawi

/ #18 PRACOVNÍ POVINNOST, OMEZENÝ ČAS SE PŘIPRAVIT

2020-04-20 18:35

Jsem studentkou oboru Sociální služby a pracuji dle nařízení vlády na plný úvazek v přímé péči o klienty, často mám směny i o víkendech. Z práce jsem velmi unavená a mám velmi omezený čas se připravit na maturitní zkoušku, proto mě to uvádí do situace, kdy maturitní zkouškou v červnu neprojdu pravděpodobně a budu ji dělat za tři měsíce později znovu v září, místo abych se mohla věnovat práci o prázdninách, strávím to učením. Na studium tenhle rok mít asi prostředky nebudu. Jsem v těžké situaci, byla bych ráda, kdyby vláda to brala alespoň trochu v úvahu a situace také mnoha dalších. Dostala jsme nařízením pracovní povinnost a to v plném rozsahu pracovní doby a teď mám projít maturitou, když se na ni nemám čas ani energii naučit. Moc bych si přála, kdyby vláda tuto petici vzala v úvahu, pokud bych dostala maturitu za vysvědčení, jak bylo předem plánovano, ušetřilo by mi to spoustu problémů z hlediska studia vysoké školy, finančních možností a mohla bych nadále pokračovat v práci v pečovatelské službě bez omezení. Práce mě baví, vím, že taková práce je v této době potřeba, ale maturita se zkrátka zdá teď pro mě naprosto nemyslitelná.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...