Uzavření škol i pro MATURANTY


Nepřihlášený uživatel

/ #9

2020-04-17 18:46

Jsem maturantem, kterému bylo slíbeno, že před praktickou částí maturit absolvuje tzv. komplexní cvičení, které nás mělo připravit na onu část. Toto se mělo konat někdy v dubnu, kdy teploty nebudou dosahovat ještě takových hodnot, ale opravdu si nedokážu představit, jak bude přes 20 lidí v rouškách, venku, v horku, poslouchat jednoho učitele. Při otázce, jak se mám naučit odborné praktické otázky, jsem dostal odpověď, že mám řádně chodit do školy a účastnit se cvičení. Čili, pokud praktická maturita měla správně začínat v květnu (školy tak budou uzavřeny DVA MĚSÍCE), tak jsem přišel o dva měsíce plné možností jak se NAUČIT NA PRAKTICKOU ČÁST... Aby bylo jasno. Státní maturity se opravdu dají naučit doma, ale na praktickou část potřebujete učitele a online úkoly Vám s tímto nepomohou! Z mého pohledu bude úspěšnost letošních maturantů katastroficky nízká, ať už se učit budou nebo ne. Chytrolíni by si mohli odpustit termíny jako "prodloužený svaťák", protože spousta lidí doma nemá čas jenom na učení. Spousta z nás, maturantů, musí doma pracovat, pomáhat starším členům rodiny apod. čili se nejedná o úplně lehké prostředí k dlouhodobému studiu, navíc v této době.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...