Uzavření škol i pro MATURANTY


Nepřihlášený uživatel

/ #20 Re: Mimořádná situace žádá mimořádnou maturitu.

2020-04-16 21:35

#18: - Mimořádná situace žádá mimořádnou maturitu. 

Naprosto s vámi souhlasím !!!

Můj syn, letošní maturant, se o nás již od počátku března stará, abychom nemuseli přijít do kontaktu s nemocnými a zajišťuje nám úplně všechno. Snaží se dodržovat hygienické předpisy na té nejvyšší úrovni, dokonce ani nespí v našem domě kvůli nákaze a už přes měsíc spí v kufru auta. Rád bych se vás zeptal, jestli je opravdu nutné aby letošní studenti museli složit stejnou zkoušku jako všechny ostatní roky. Rád bych podotkl, že můj syn není jediný, kdo se stará o své rodiče ve velké míře a přeci jen vidí zdraví rodiny jako mnohem víc než (teď mne omluvte) "cár papíru" zvaný maturita. Studuje na gymnáziu a s jedničkami a dvojkami se dopracoval až do konečného ročníku. Netvrďte mi prosím, že letošní rok nevyžaduje speciální řešení... Považuji svého syna za vysoce vyspělého, ne kvůli maturitě, ale kvůli tomu, jak je schopný se postarat v případu nouze. Děti skoro všech známých pomáhají kde se dá. Řekněte mi prosím proč bychom je měli vystavovat ještě většímu riziku, když už takhle to mají extrémně nelehké a upřímně mi nepřijde, že budou mít všichni maturanti rovnocenné podmínky. Spousta z nich nyní žije v ukrutných obavách o své nejbližší. Nevystavujme je prosím ještě větším rizikům. Přihlédněme prosím k psychické i fyzické náročnosti maturity a připočtěme k tomu navíc i stres, obavy a hlavně strach. My, jakožto jeho rodiči, spadáme do ohrožené skupiny a s největší pravděpodobností bychom nákazu nepřežili. Žádám vás proto tedy, jestli by nebylo možné přehodnotit již vyřčené.
 
Děkuji vám za přečtení a přeji vám alespoň klidnější dny, než máme my!



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...