Petice rodičů za otevření škol do konce školního roku


Nepřihlášený uživatel

/ #99

2020-04-14 13:42

Takže tahle petice se zabývá pouze ekonomickým hlediskem? Proč chcete poslat všechny děti do škol? Ve výše zmíněných případech jako jsou matky samoživitelky, rodiče na ošetřovném.., to vše se dá řešit jinak. Pro petici by se dal zvolit příhodnější název a požádat ministerstvo školství o pomoc. Pomoc by obnášela dobrovolnost v chození do školy, stačil by první stupeň základních škol, nebo něco jako družina. To by rodičům umožnilo chodit do práce a děti by měly sociální kontakt, po kterém podle Vás tolik prahnou. Znovu připomínám, že v případě, že se dítě nakazí se mu “vlastně nic nestane”, ale bude skrytým přenašečem, který může nakazit rizikové skupiny. Pokud však nemáte sdílenou domácnost, nebo snad máte nepříjemnou tchýni, tak chápu, že je Vám to vlastně jedno. Avšak je nutné si uvědomit, že těch 100 tisíc lidí, kteří podepsali petici pro otevření škol v září sdílenou domácnost mají. Já a mnoho mých přátel bychom museli, kvůli Vašemu rozhodnutí, opustit své domovy a odstěhovat se na ty hloupé 2 měsíce jinam, abychom nikoho nenakazili. Myslím si, že by Vám nikomu nebylo příjemné, kdybyste “zavinili” smrt rodinného příslušníka. Je mi jasné, že se můj komentářem stane cílem kritiky a výsměchu, protože “Epidemie není”, ale zkuste se zamyslet nad mým řešením, které jsem uvedla výše. Tudíž otevřít jen nějaké třídy pro podporu Vámi zmíněných rodičů a zbytek dětí nechat doma. Přece jen Vám šesťák či deváťák nepodpálí půlku domu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...