Uzavření škol do konce školního roku

V

/ #24

2020-04-09 19:41

Otevření škol je teď opravdu velkým rizikem. Ano, škola je důležitá, ale zdraví je přednější. Normálně teď funguje online výuka a kdybychom do školy šli cca na 1 měsíc tak toho stejně moc nedoženeme. Nehledě na to, že by určitě bylo plno žáků, kteří by opatření nedodržovali. Pokud by pouze jeden nemocný šel do školy, tak je to v háji. Rozšíří se to ve škole, rozšíří to mezi kamarády kteří chodí na jiné školy a nakonec to všichni žáci rozšíří do svých rodin. Mnoha učitelů je v rizikové skupině a taktéž studenti trpící chronickými nemoci. Tak stejně rodiny studentů, které mohou být nemocné či staré členy. Školy jsou ty nejhorší místa k otevření při téhle situaci. Pokud jde vládě tak strašně o ekonomiku, tak by si možná měli uvědomit, že kdyžby se epidemie rozšířila tak moc a umřely by stovky lidí, ekonomika bude horší. Ven teď nechodím. Chodím venčit psa na cca 5 minut v roušce a stačí mi těch 5 minut k tomu, aby se mi špatně dýchalo. S každou aktualizací stránky přibyde několik podpisů. Sama se bojím návratu do školy. Jezdím přecpanou šalinou a následně vlakem. Nákazy jsem se bála i kdyz sem teprve dorazila. Doufám, že vládě nakonec dojde, jak moc je to špatný nápad. Děkuji. Jistota je jistota.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...