Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
Vyliž mě prd s komedii o Rusku divadlo unavujici komedie domluvená s Ruskem |
/ #14344 Re: Re: Kdo jsi, když se stydíš říct, že chceš bílou vlast?2017-08-18 22:40#14341: Protirusská ambasáda - Re: Kdo jsi, když se stydíš říct, že chceš bílou vlast?
A jináč proti Rusku pěkně hrané s Putinem domluvené a už trapné podvod na národy.Hups už to prasklo průhledné jak fake atentáty na Rusko a Velvyslance a Alexadrovce a Ruský army v Syrii pěkná traparna Fake news a Havel jako agent KGB Konfident K1 pěkný divadlo prasstitute a Putin je S.Zednař taky Satana prdel jako ty Celé je to domluvené divadlo!!!PODVOD je to dokazatelné. DIVADLO proti Rusku fake válka a fake vše proti Rusku co nám v TV předvádi a Satanovi buzny u koryt Co se ale ve skutečnosti děje? Tady je třeba pochopit, že globalisté (GP) ve svých plánech k ovládnutí světa postupují způsobem, jako by každý den přehráli jen jeden tón určité melodie, protože jedině taková frekvence jim zaručí, že melodii co by celek (události v souvislostech) nikdo nerozpozná. A oni mohou v klidu postupovat s tím, že než si někdo jednotlivé tóny (události) pospojuje, oni budou mít nezvratně hotovo – budou lidstvo mít tam, kde jej chtějí mít. EU bude policii v Evropě a Rusko neporazitelnou velmocí proces NWO proto divadlo s NATO vojsky v Evropě kokoti ani nemaj benzin a jezdi sem poroucháni!!!A Čina zastoupí EU jak ji Bůh rozmeta a padne Babylon tak jak bude rozmetá USA do roku 2025!Stále vám to nedocvaklo přiznivci a nepřiznivci skočily jste jim na špek misto aby jste se sjednotily jdete proti sobe jak tupe ovce ty co chcou války sou Vláda/y,Media,Elity to je škodná VICE-Donald Trump se setká se spojenci v NATO. Společná armáda EU a Rusko TAK TAKOVOU SNŮŽKOU SR..... NÁS KRMIJOU AJ RUSKO AJ USA CELÉ JE TO PODFUK jen divadlo pro veřejnost také sem věřil že jdou proti Rusku ale celé to je divadlo!!!!Možna sehraji pár střel na sebe aby to vypadalo věrohodně jak fake atentáty v BRUSELU,BERLÍNĚ,ATD FALEŠNÝ ATENTÁT VICE-99,9% Ruský Turecko Ambassador Fake Atentát Video Stage Hoax Zabíjení Ruských Army Fake noži VICE-100% prokázané FAKE Džihádistický John / Emwazi je ILUMINÁTI / agent CIA sheeple WAKE UP !!! |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Výzva k pojmenování železničního terminálu VRT Praha-východ po Janu Kubišovi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Otevřený dopis arcibiskupovi Janu Graubnerovi ohledně odvolání P. Marka Orka Váchy
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Petice za prošetření a přehodnocení obtížnosti didaktického testu z matematiky konaného dne 2. května 2025
4536 Vytvořeno: 2025-05-03
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
132 Vytvořeno: 2025-05-04
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
127103 Vytvořeno: 2025-02-11
Řízení jezdecké činnosti v Netlukách
69 Vytvořeno: 2025-05-04
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
23862 Vytvořeno: 2021-12-22
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
5854 Vytvořeno: 2025-04-23
Vraťte vlaky na Dobříš!
845 Vytvořeno: 2025-02-26
Petice proti návrhu zákona o kategorizaci zdravotnických prostředků (sněmovní tisk 847) a za zachování adekvátního příspěvku na senzory kontinuálního monitoringu glukózy pro diabetiky 1. typu
9029 Vytvořeno: 2025-03-28
Žádáme zrušení nákupu letounů F-35
968 Vytvořeno: 2024-03-07
Petice za záchranu krajiny v podhůří Králického Sněžníku
452 Vytvořeno: 2025-03-12
BOHUMÍN HLAVNÍ MĚSTO ČESKÉ REPUBLIKY
13 Vytvořeno: 2025-05-04
Babiččina Brambůrková petice
45 Vytvořeno: 2025-05-01
Zachraňte Kasárna Karlín
24065 Vytvořeno: 2024-06-04
PETICE NA PODPORU MEDVĚDÍHO ÚTULKU NA ZÁMKU ČESKÝ KRUMLOV
3190 Vytvořeno: 2025-03-10
Petice na podporu učitele Vladimíra Tyrnova
162 Vytvořeno: 2025-04-29
Podpora vládě Petra Fialy na posílení obranyschopnosti
637 Vytvořeno: 2025-04-23
UZNÁNÍ ZAMEZENÉHO STOLCE BENEDIKTA XVI. A SVOLÁNÍ KONKLÁVE
18678 Vytvořeno: 2023-10-23
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
2937 Vytvořeno: 2025-04-03
Za dostatečnou ochranu obětí sexualizovaného násilí
2869 Vytvořeno: 2023-06-10
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
431 Vytvořeno: 2024-04-08