Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Evropan

/ #13860 Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-29 12:16

#13856: Já člověku nesloužím já sloužím Bohu a J.Kristu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Ty propagandisto russkej, že sloužíš Bohu? A to nemáš strach, že tě za ty lži potrestá? Jseš pouhý nevěřící červ, co se za víru schovává. Zopakuj si třeba kromě češtiny (tu opravdu, ale opravdu neovládáš) také desatero :

1. Já jsem Hospodin, tvůj Bůh; já jsem tě vyvedl z egyptské země, z domu otroctví.

2. Nebudeš mít jiného boha mimo mne.

3. Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha. Hospodin nenechá bez trestu toho, kdo by jeho jméno zneužíval.

4. Pamatuj na den odpočinku, aby ti byl svatý. Šest dní budeš pracovat a dělat všechnu svou práci, ale sedmý den je dnem odpočinku, zasvěceným Hospodinu, tvému Bohu.

5. Cti svého otce a svou matku, abys byl dlouho živ na zemi, kterou ti dává Hospodin, tvůj Bůh.

6. Nezabiješ.

7. Nesesmilníš.

8. Nepokradeš.

9. Nevydáš proti svému bližnímu křivé svědectví.

10. Nebudeš dychtit po ženě svého bližního ani po jeho otroku nebo po jeho otrokyni ani po jeho býku ani po jeho oslu, vůbec po ničem, co patří tvému bližnímu.

Myslím, že třeba s přikázáními 3. a 9. máš docela velká problém. 

A pro zajímavost korán přímo popisuje v 17. súře nazvané Noční cesta předání deseti přikázání Mojžíšovi: A darovali jsme Mojžíšovi Písmo a učinili jsme je pro dítka Izraele vedením řkouce: „Nevezmete sobě vedle Mne nikoho jiného za ochránce, ó potomci těch, jež nesli jsme v arše s Noem, jenž služebníkem byl Naším vděčným!“