Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #13113 Re: Re: Re: Re: Re:

2017-02-20 18:12

#13112: Evropan - Re: Re: Re: Re:  

Já se stydět za nic nemusím.Sem Vlastenec mam vlastní rozum nikdo mě ho neřídí.Jsem svobodnej člověk,co budu sledovat čemu budu věřit si určují já sám.A lidé se také probouzí hledaj fakta ve všech zemích, také už se proflakla CNN,BBC,FN, media,že najímaj herce na divadla v Syrii,Iráku,Aleppu,Mosulu,Gaze,atd.

Lži sou ty sračky co furt plácáš dokola jak pitomé děcko.Co nejde s USA je proruské jak ubohé.Hlavně že sou to věrohodná,alternativa,media a nejsou Ruská.Hold USA konči tak se smiřte náckové s tou potupou Amerických prolhaních medii.A MSM s herci také končí jak v Syrii,Iraku,atd!!!!To Kavárna nemůže unést že o Fake media jim nikdo nestojí že už nejde manipulovat s národy a veřejností.Hold opona padla Herci se proflákli,a media taky že vysílaj hovna.A zase urážky na pravopis jak ubohé vy se jen tím braníte když nejsou argumenty to dělaj malé děti ve školách.Ale musím uznat že Herecký dobré to bylo to v Britanii,nebo v Turecku ten atentát fake na Ruského.Ambasadora divadélko nikdo neumřel!!! A všichni státy sou s Ruskem pospolu sou na všem domluvení na divadélku to se prokeclo tím Fake Atentátem v Turecku.BYLA TO DOBRÁ PODÍVANÁ V TV ALE UŽ MĚ TO NUDÍ!!!!

JAK SE HRAJE DIVADLO PROTI RUSKU A VŠICHNI SOU ZA JEDNO A PRO VEŘEJNOST BUBUBU RUSKO JINÁČ ERDOGAN ZA OPONOU PUTINE DOBŘE JSME TO UHRÁLI PRO VEŘEJNOST A D.TRAMP POŠLU TI K HRANICÁM DALŠÍ VOJSKA AT NÁRODY MAJ STRACH A PAK AT JIM PAK MUŽEM VZIT PRAVO A SVOBODU JAK SE VŠUDE VYHLASI PROTI VALEČNÉ STAVY PAK NA NE POŠLEM ARMADU Z KOSOVA ISLAMISTU CO OBAMA TAM CVIČIL A ZBROJIL NA EVROPANY A PUTIN DOBŘE SNAD TO VÝJDE JEN NEVZBUDIT PODEZDŘENÍ A ZATÍM OSOČUJTE EVROPANY DO RUSÁKU,A PUTLERU,ATD

VICE-99,9% Ruský Turecko Ambassador Fake Atentát Video Stage Hoax

A NEBO BRUSEL HERCI DOBRÝ PLESKÁM LIDI BOJTE SE BYLO TO SKUTEČNÉ HOVNA V MEDIÁCH OČ TAM JDE NAHNAT STRACH

VICE-Belgie teroristický útok Hoax (Fake Miminko, 3/22, herci a Old stopáže) - vyvrácením a odhalenými

VICE-Belgium Terror Attack Hoax Part 2 (Reusable Actors, Training Drills Explained, Bad Acting Busted)