Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

jdite do prd.... s proruskou propagandou
Nepřihlášený uživatel

/ #12855 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč se naši lékaři vrací z německých nemocnic??!!

2017-02-01 06:39

#12846: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Proč se naši lékaři vrací z německých nemocnic??!!  

Jsem Vlastenec narozdíl od vás!!!!!

Od kdy je com Ruský server,vy v té kavárně jste vážně retardováni.Sem Čech a vy nemáte právo se nazývat za Vlastence,na co si to hrajete Kolaboranti.S Proruskou propagasndou jdete někem jste už trapní!!!Pravda je pro vás Ruská propaganda, bože vy jste retardi.My tu nic nepapouškujem, jako vy v Kavárně bezpateřníci k smíchu.Vy papouškujete co dostanete od Bruselu pod hubu.:-D Nenechám se tu urážet, od kolaboranske skety bez vlastniho rozumu, tím jsem už skončil svámi psát s retardy je vážne o nervy.Provokujte si stejně dementní lidi co na to maj nervy TROLLE!!!!Cpěte jim Bruselské, lži které nikoho nezajímaj vy tu šiřité propagandu né my né Rusko ani.A určite tu odpověd, vám musel někdo diktovat protože, s rozumem malého ditěte to je těžké.A nikdo mě neplatí,jak vás v kavárně za koblížky,a p..... já sem svobodnej člověk a nikdo mě nebude vnucovat to co já nechci,a pravdu si vždy najdu sám.Mě nebude ani vláda, řikat co si můžu myslet nebo nemůžu nebo co si smím zobrazovat nebo ne.

Asad je hrdina 

Lidé v Aleppo milují prezidenta zde dukaze co vám media neřeknou-Prezident Bašár al-Assad navštíví Citadela Aleppo

2016-President Bashar al-Assad visits the Great Mosque of Aleppo

Pozor tam je Ruptly medium to je Ruské ooo to je přece propaganda k smíchu.Komedia na zlé Rusko Evropa je rozkradena od USA tak se snaži o Ruské bohaté zdroje!!!

VICE-Vítězství v Aleppu! kompilace Video. Desítky tisíc osvobozen!