Odvolat ministra Daniela Hermana

ShabbaTot

/ #1100 Re: Re: Re: A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana mini

2016-11-07 14:57

#1098: - Re: Re: A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana ministra 

 no...dle mého soukromého názoru jste docela inteligentní diskutér na vysoké úrovni,vykáte a s velkým V ještě.

To oceňuji a děkuji za slušnost.Co se týče této vysoké politiky,tak do té já z naší vesnické hospody a od domácího PC nevidím,pouze to,co si přečtu na netu.Ale já bych se tohoto dizkuzního fóra nezůčastnil,kdyby nebyla znevážena zesměšněna oběť války,to mě vytáčí a taky se zde napadal Žid a Israel celkově...k tomu se nemohlo být zticha.

Jenže jakákoli negace je výsledkem protipólních názorů a ty vznikají vlivem rozdělení společnosti a naše česká společnost je rozdělena až tak,že čekám,kdy se to na demonstracích začne prát.

Píšete,že Vám je jedno zda se bude orientovat na východ,nebo na západ ?

Ale můj selský rozum mě říká,že orientace na východ by se bez politického ovlivńování neobešla a přesně takto by to i bylo..

A protože ta naše česká společnost je rozdělená,žádná čistá revoluce a snadný obrat by se jako v Únoru 48 nekonal.

Já se bojím jedné věci..a to je výbuchu násilí na různých demonstracích a všeobecnou rubačku každého s každým.

Sledoval jste film Slunce,seno a pár facek ?

Takže asi takovou jaká je ta poslední zcéna z toho filmu..no..