Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

/ #617 Re: Re: Re:

2016-11-03 19:30

#616: Realista - Re: Re:  

 Souhlasím naprosto s každým slovem, které jste napsal. Jen ještě doplním svůj názor.... Jen takový příklad: p.Kalousek má za každým druhým slovem slovo Babiš. Kdyby nebylo Babiše, nevím, o čem by v parlamentu vůbec mluvil. Také mu obrovský prostor ke kritice a napadání p.Babiše dává ČT, o které si myslím, že pravda začíná tam, kde končí signál této televize. O co víc se snaží p. Kalousek znemožnit p.Babiše, čím víc jej napadá, tím víc se stává p.Babiš pro národ mučedníkem a tím víc získává přízně a hlasů. To je vidět na všech průzkumech veřejného mínění a nevím, zda někdy vůbec dojde p.Kalouskovi, jak mu vlastně pomáhá. U mne tedy určitě, čím víc do něj šije, tím víc mu (myšleno p.Babišovi) fandím. Dostavuje se tedy opačný efekt. A je otázkou, zda se tedy tato neustálá kritika a napadání prezidenta neprojeví zrovna tak opačným efektem, zda mu tato mediální štvanice naopak nezíská víc na popularitě. Ve volbách jej volilo 3mil lidí. Pokud se dostaví ten opačný efekt, který jsem uváděl, tak zatím tady nevidím člověka, který by při tak nízké účasti voličů, s jakou se u nás volby setkávají, tolik hlasů dostal. Pokud mu tedy ti voliči zůstanou věrní a pokud bude kandidovat opět. Ale je to jen můj názor a je mi lhostejné, jestli mi kritici prezidenta tady budou nadávat, at si poslouží, je mi to fuk.