Týdny občanského neklidu


Nepřihlášený uživatel

/ #1658 Re: Re: Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ...

2016-11-03 12:05

#1654: - Re: Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ... 

 já to nezkoušel, nepokládám za smysluplné pedepisovat tady jakoukoliv petici, když je to k ničemu, tohle tady žádné petice nejsou. Jestli je to tak, že mailové adresy si mohu vymyslet a stejné IP nevadí, jak píšete, potvrzuje to jen to, co jsem napsal. Vše tady je jen proto, aby se lid bavil a skutečnýma peticema se vůbec nezabýval a ani nezkoušel někde shánět platné podpisy. Můžu si tady tedy vymyslet jakýkoliv text a nazvat jej peticí a lide bav se, nadávej si, a tzv podepisuj, máš vnitřní uspokojení, že jsi vyjádřil svůj názor. Tak do toho lide, bav se a podepisuj :)) Mohu tedy k mnou vymyšlené petici dávat tzv. souhlasné podpisy., tedy sám sobě :) tak tento web je opravdu smysluplný!

 

Tak jen doplním, právě jsem si to vyzkoušel, změnil jsem jen jméno a ponechal stejnou vymyšlenou a nesmyslnou mailovou adresu a naskočily 2 tzv. souhlasné podpisy. Mohu tedy klidně prohlásit, že vše tady je jen podvod! Když budu tedy chtít a budu na to mít čas, nasekám za odpoledne ke kterékoliv tzv.petici na tomto webu spoustu souhlasných podpisů, bez jakékoliv registrace, jen u tzv.petice vyjádřit souhlas-jméno,mail,hotovo a další opět jméno, mail-hotovo a takhle můžu do nekonečna s vymyšleným jménem, nesmyslným mailem.  Může si to každý vyzkoušet....

Hehe a nejlepší je že tam je uvedeno, že podpisy pocházejí z různých IP adres a přitom to posílám s jedné a té samé :)