Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

/ #231

2016-10-26 20:10

Chování a výroky pana Zemana, až na malinkatou vyjímku, se mi nelíbí a nikdy nelíbili. Jeho chování mi připomíná hru na krále Klacka, kterého ani zákony ani názor lidu nikdy nazajímá a nezajímal, pouze to hraje a ví, jak přesvědčit lidi, kteří nemají svůj názor a spokojí se s tím, že mají plné žaludky a nic víc navíc už je nezajímá, nepoznávají nové věci a zkušenosti. Já jim říkám ovce. Prezident rovná se král, co vede stádo ovcí slepě za svým cílem vládnout po svém. jak on si usmyslí. On je přece někdo a jeho názory jsou ty pravé a správné a přece se nebude zabývat někým, kdo má názor opačný. Diskuse je o tom, že protivníkovi odpovídám nadřazeně a snažím se z něj udělat hlupáka pomocí "vtipných" vět, které už intonací a zvolenými slovy navozují pocit, že jiný názor nehodlá akceptovat i když slova říkají něco jiného. A ovce slepě tleskají svému !empatickému" vůdci....Já nevím jak vy, ale ten pocit falešného člověka ve mě vyvolával vždycky a stále nemohu najít něco, co by mě vyvedlo z omylu. Naopak mě utvrzuje, že on vládnou vždycky chtěl a bude chtít a ostatní se mi můžou jen klanět. Prosím berte to s humorem, je to jen popis toho jak působí těch 15 let co ho sleduji na mě osobně. Netvrdím, že to vím, ale slušný člověk pokud se splete, uzná svou chybu a omluví se. Stane se. Jeho veličenstvo toto udělá málokdy. Vládce je přece neomylný.. Je to ostuda a ne prezident, o tom žádná.