Fatální ubití romského mladíka personálem a neadekvátní zásah Policie ČR


Nepřihlášený uživatel

/ #167

2016-10-24 22:11

No hrozni co nato clovjek ma ric prima reaxe je uplne a doslova jasna cesi byli a jsou zarezanima rasistama na takovou vjec se vzdi najde oduvodneni cigan delal zle jako vzicki coz znamena prislovi mrtvej cigan dobrej cigan dame mu co proto nebojte vzak jsme cesi nase vlada nas podrzi bouzel to je ta ceska vijebana natura ziju v Londyne a je tu opravdu spousta cizincu ale sistem kteri tu funguje je nepopsatelni rasizmus je tu trestan a nebere se nalechkou vahu ale cesi to jsou na cele zemi opravdu unikati numder 1 chcipaci doufam ze ty vijebance potrestaji protoze to uz je moc a samozdrejmne ostuda pro vladu tak aby se nereklo tak se omluvi rodicum jako aby se nereklo je mi to lito co se stalo a je to smutny protoze sem cigan tak se mne to tika tak a mohlo by se to stat treba mne nebo jinim Jen kvuli pleti a narodnosti ale lidi ceskeho puvodu mysli ze Jen oni jsou lidi a mi odpad tak ze si muzou delat co chtej ja rikam Jen zub za zub oko za oko zacnete je tam sekat cavale uprimnou soustras rodicum je mi to lito a soucitim svami drz te se