Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

Tomáš

/ #139 Re:

2016-09-25 18:46

#100: -  

 Ano, všechny rasy a etnika mají svá specifika, všechny si jsou rovny a každá je nenahraditelným unikátem sama o sobě. Jejich mícháním (jako vidíme zde v Evropě) dojde ke zničení specifik jedné z nich (v tomhle případě Europoidní rasy a četných evropských národů a jejich tradic), což je neospravedlnitelná podpora genocidy a ničení světové diverzity. Když jedu někam na dovolenou, tak chci poznat tamní zvyky, tradice, tamní lidi ve svém přirozeném prostředí a ne bezkulturní uniformní šeď, namíchaný multikulturní guláš, ... Na rozdíl od obhájců genocidy bílé rasy já jsem ve své podstatě skutečný multikulturalista, protože mi záleží na zachování všech kultur a jejich uchránění před riziky zhoubné globalizace a nechci žádnou z kultur naředit jinou kulturou, aby její unikátnost zanikla. Vždyť co se stane, smícháme-li všechny barvy dohromady? Hnusná vyblitá šeď. Afrika patří Afričanům a nikdo cizí nemá právo se jim tam plést a vytrváhavt je z jejich léta fungujících zvyků. Jsem ostrým odpůrcem kolonizace, nikdy jsme se do těch míst neměli co plést. Stejně tak jsem ostrým odpůrcem bezzubého vyhlazování amerických kultur a vyvražďování Indiánů, což je černým momentem evropských dějin. Stejně tak jsem ale ostře proti součaasné řízené migraci do Evropy.