Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

pro loutku

/ #10824 Re: VOLBY V USA BUDOU ZMANIPULOVANE PODVODEM H.CLITON TO VYHRA A BUDE SOUŽENÍ!!!!!

2016-08-19 14:49

#10821: Kazatel - VOLBY V USA BUDOU ZMANIPULOVANE PODVODEM H.CLITON TO VYHRA A BUDE SOUŽENÍ!!!!! 

 skutečně věřiš na druhy přichod ježiše krista něco ti řeknu uplně všechna naboženstvi a cirkve co na světě existuji slouži na ovladani mas lidi malem jsem take nato naletěl když jsem věřil adventistum ale když světi sobotu došlo my že světit jen jediny den v tydnu je blbost bohu patři všechny dny ne jen sobota takže ponděly až neděle protože je to stvořitel jinak skutečna smrt neexistuje když člověk zemře lidska duše bude existovat dal navěky buh existuje ale člověk nepotřebije naboženstvi ani cirkve buh udělal lidi svobodne takže naboženstvi ani cirkve nepotřebujem války na světě vznikaly kvuli naboženstvi pokud nepočitame minule stoleti třeba islám byl vytvořen jen kvuli boji proti civizizovanemu světu protože inteligntni lidi narody kultury nelze zotročit tak jak by si světova elita přala proto proti civilizovanemu světu byl vytvořen islám nejlepe se da ovladat lidi podle naboženstvi a cirkvi k tomu si přidej svět ovladany penězi a myt statni hranice že bez pasu nemužeš po světě cestovat vše na světě slouži ke kontrole lidi nechci ti něco řikat ale nikdo svět spasit nepřijde to lide musi dat svět do pořadku je neuvěřitelne když křestane mluvi o rovnosti nad všemi lidmy na světě ale v bibli to tak neni take jsem si koupil bibli a tam se piše o bezbožnych že skonči zatraceni co je tohle za boha že vraždi ateisty všichni jsme si rovni křestane jsou pokritci podobni muslimum pravej buh nikoho neodsuzuje a pravdu o bohu nemužeš znat nezna ji nikdo nebo snat skutečně věřiš že vy se svojimi lidmi v cirkvi mate snat lepši šanci žit v nebi jen kvuli tomu že se chodiš modlit to ti v ničem nepomuže dobra a zlo je v každem člověku tomuhle se řika empatie že mame schopnost lasky a nenavisti radosti a smutku spravedivy člověk a nespravedlivi člověk