Za odstranění pseudopomníku strážců hranic na Dyleni


Nepřihlášený uživatel

/ #92 Re: Re: Re:

2016-07-26 21:02

#81: - Re: Re:  

 Jsem, jaký jsem. Nestydím se za nic. A že je nějaká chyba v textu, to nemění nic na faktu co jsem napsal. Všichni máte plnou pusu " demokracie  "  Spočítej si kolik má USA vojenských základen po světě, spočítej si kolik válečných konfliktů vyvolala tato " velmoc " / 1945 - 2016 / kolik lidí zemřelo v důsledku agrese vojsk USA . Vám vadí pomník pohraničníka ? Ale nevadí Vám způsob politiky USA  ve světě , kdy se USA samozvaně prohlásila za """ strážce Míru ve světě "" , že. Mě zase vadí odborníci na histori PS po roce 1989. Jako jste asi i Vy... Ten kdo žil v pohraničí, ten kdo prošel západní hranicí - ví jaká skutečně byla situace s OSH. Překroucená pravda o střetu na hranicích je dnešní moda. Netvrdím, že vše bylo OK. Jděte mezi lidi do pohraničí a ptejte se jich a né hltat články jak už jsem napsal , historiků po roce 1989 ! Žijte si dál svůj idealistický život dnešní spravedlnosti, já si budu žít svůj a nestydím se za něj.. A vaše rádoby urážky mohou vzrušit jen ty , kteří jsou jako vy. :-)