Za odstranění pseudopomníku strážců hranic na Dyleni


Nepřihlášený uživatel

#76 Re:

2016-07-26 10:56

#75: -  

 a proto je dobré si to stále připomínat, a proč ne takto

JJJ

#77

2016-07-26 12:05

 

Je to symbol doby. Byli součástí represí, které měly za úkol především hlídat ty, kdo měli jinou představu o svém sebeurčení.  Například v Domažlicích byl také jeden GOLEM a pár kilometrů za Domažlicemi už preventivně sbírali (právě tihle) všechny, kdo šli nesprávným směrem. Naštěstí tam GOLEM už není, ani "bilboard "děkujeme Sovětskému Svazu za osvobození" (pro soudruhy, kteří mají v historii lehké mezerky, SSSR osvobodil Domažlice až v r. 1968).

To, že se to rudí odvážili zase instalovat znamená mnoho. Opět pozvedají hlavy a cítí, že mráz opět přichází z Východu. Bude ještě s nimi legrace :-) :-) :-)

Nemá význam se s nimi tady hádat, je třeba zase hlasovat nohama, až bude podobná příležitost, jako prújezd armády USA. :-)

 

Nobody

#78 Re:

2016-07-26 13:03

#11: -  

 byl jsem u PS a můj otec i matka s KSČ neměli nic společného .. budu souhlasit s odstranění ,ale JEDINĚ V TOM v případě, že se odstrání všechny desky a památníky americkým vbojáků, kteří od roku 1945 vraždí po světě ve jmenu tzv.  demkracie, všechny konflky po roce 1945 jsou akcí američanů a to nikomu nevdí, včetně dnešní situace ohledně imigrantů ...a tato situace nikomu nevadí - jsem divný národ

voj. K

#79

2016-07-26 14:24

Ten pomník nemá chybu, mému dědovi by se určitě líbil, ať zůstane kde je. Je to kousek naší historie.... !!!!!!!NEPROJDOU!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Re: Mě se ten pomník líbí, nechte jej kde je

2016-07-26 14:46


Nepřihlášený uživatel

#81 Re: Re:

2016-07-26 17:16

#78: Nobody - Re:  

 Ano ty pseudorusáku, jsi divný národ , jak sám přiznáváš....nauč se aspoň základy českého jazyka, evidentně jsi odbyl výuku FSB.

Ársí

#82

2016-07-26 17:34

Pryč s pomníkem debilních komoušů ! Komouši jsou vymrdanci všehny by se mělo pozabíjet tyhle rudé zmetky! 


Nepřihlášený uživatel

#83 Re:

2016-07-26 17:36

#28: Zlati komunisti -  

 Chápu ty zapomnuté bolševiky, kteří byli tak hloupí, že se od těch jejich špiček nedostali k lizu, že jsou zapšklí a chtějí ještě něco ke stáří nahrabat. Ale líto vás mně není...Práce je dost, ale dělat se moc nechce, ve městě, kde žiji, je tolik bytů "в продаже", můžete si vybrat, tedy pokud máte dost špinavých amerických dolarů a dekadentích eur, protože vaši rusští přátelé s ničím jiným neobchodují. Kdyby byla cenzura a propaganda horší, tento váš slint, by nikdy nebyl zveřejněn. Mějte se "zlatý komunisto" jako před revolucí, a buďte šťastný, že nestojíte frontu na toaletní papír, evidentně máte velkou spotřebu.

Mori

#84

2016-07-26 17:40

Pro komoušskou špínu v této diskuzi: Moucha mouše prdel kouše komunista prdel chistá. Che che che :-d


Nepřihlášený uživatel

#85 Re:

2016-07-26 17:48

!!!!!NEPROJDOU!!!! Z východu? Tak to souhlasím, ale to už budeme v rektálním otvoru...


Nepřihlášený uživatel

#86 Re:

2016-07-26 17:57

#30: -  

 Naši pohraničníci bránili hranice hlavně proti vlastním lidem, aby nemohli utéct na západ...Za zlikvidovaného "narušitele" opušťák a hodinky... morální ubohost


Nepřihlášený uživatel

#87 Re: Nesouhlasím s touto peticí.

2016-07-26 18:04

#35: Nesouhlasím s touto peticí. - Nesouhlasím s touto peticí. 

 Zapomněl jsi soudruhu na přívlastek "ruský" vlastenec. Váš ruský národ opravdu nikdo likvidovat nechce...Vy se zlikvidujete sami...


Nepřihlášený uživatel

#88 Re: Jsem pro sochu

2016-07-26 18:07

#51: Jirka 38 - Jsem pro sochu 

 Jsem pro, aby byla socha umístěna ve vašem bytě, abyste se mohl na ní každý de ukájet. Čárka.


Nepřihlášený uživatel

#89 Re:

2016-07-26 18:14

#58: -  

 Ten pomník je úplný skvost, hezčí byl jen Stalin na Letné, doufám, že bude také obnoven a ne jen jako filmová dekorace. Byl by to znovu pomník nejlaskavějšímu člověku této planety (tedy po soudruhu Vladolfu Putlerovi). Dnes by jistě získal Nobelovu cenu míru, doufám, že ji získá jeho následovník...Má nakročeno


Nepřihlášený uživatel

#90

2016-07-26 18:31

Celá tahle hysterická petice je mnoho povyků pro nic. Kdybyste řešili raději důležitější věci než takové blbiny.


Nepřihlášený uživatel

#91 Re: Re:

2016-07-26 18:33

#89: - Re:  

 Když mohli získat Nobelovku Obama, Arafat nebo EU, tak nevidím důvod, proč by ji nemohl dostat třeba Putin, stejně je to zpolitizovaná fraška, které dnes už nikdo nevěří.


Nepřihlášený uživatel

#92 Re: Re: Re:

2016-07-26 21:02

#81: - Re: Re:  

 Jsem, jaký jsem. Nestydím se za nic. A že je nějaká chyba v textu, to nemění nic na faktu co jsem napsal. Všichni máte plnou pusu " demokracie  "  Spočítej si kolik má USA vojenských základen po světě, spočítej si kolik válečných konfliktů vyvolala tato " velmoc " / 1945 - 2016 / kolik lidí zemřelo v důsledku agrese vojsk USA . Vám vadí pomník pohraničníka ? Ale nevadí Vám způsob politiky USA  ve světě , kdy se USA samozvaně prohlásila za """ strážce Míru ve světě "" , že. Mě zase vadí odborníci na histori PS po roce 1989. Jako jste asi i Vy... Ten kdo žil v pohraničí, ten kdo prošel západní hranicí - ví jaká skutečně byla situace s OSH. Překroucená pravda o střetu na hranicích je dnešní moda. Netvrdím, že vše bylo OK. Jděte mezi lidi do pohraničí a ptejte se jich a né hltat články jak už jsem napsal , historiků po roce 1989 ! Žijte si dál svůj idealistický život dnešní spravedlnosti, já si budu žít svůj a nestydím se za něj.. A vaše rádoby urážky mohou vzrušit jen ty , kteří jsou jako vy. :-) 


Nepřihlášený uživatel

#93 Re:

2016-07-26 21:18

#62: Igor -  

Ubožáku, který dehonestuješ americké vojáky, kteří tuto obec osvobodlili a na místě jejich památníku vy komouši postavili takové monstrum. Neber si do úst slova jako "čest, hrdost a vlastenctví" ty jsi ten parazit, který zradil vše za dolary a eura z Kremlu nebo tě snad platí zlatými rubly? Jidášské peníze z východu nesmrdí...


Nepřihlášený uživatel

#94 Re: Re: Re: Re:

2016-07-26 21:25

#92: - Re: Re: Re:  

 

atel

/ #92 Re: Re: Re:

2016-07-26 21:02

#81: - Re: Re:  

 Jsem, jaký jsem. Nestydím se za nic. A že je nějaká chyba v textu, to nemění nic na faktu co jsem napsal. Všichni máte plnou pusu autoritativní vlády v Rusku  Spočítej si kolik má Rusko vojenských základen po světě, spočítej si kolik válečných konfliktů vyvolala tato " velmoc středního typu " / 1945 - 2016 / kolik lidí zemřelo v důsledku agrese vojsk RSFR . Vám vadí pomník pohraničníka ? Ale nevadí Vám způsob politiky Ruska  ve světě , kdy se Rusko  samozvaně prohlásila za """ strážce Míru ve světě "" , že. Mě zase vadí odborníci na histori PS po roce 1989. Jako jste asi i Vy... Ten kdo žil v pohraničí, ten kdo prošel západní hranicí - ví jaká skutečně byla situace s OSH. Překroucená pravda o střetu na hranicích je dnešní moda. Netvrdím, že vše bylo OK. Jděte mezi lidi do pohraničí a ptejte se jich a né hltat články jak už jsem napsal , historiků po roce 1989 ! Žijte si dál svůj idealistický život dnešní spravedlnosti, já si budu žít svůj a nestydím se za něj.. A vaše rádoby urážky mohou vzrušit jen ty , kteří jsou jako vy. :-) 


Nepřihlášený uživatel

#95 Re:

2016-07-26 21:30

#67: -  

 A vy budete první, kdo bude  remcat, že čekáte na hranicích na odbavení.


Nepřihlášený uživatel

#96 Re:

2016-07-26 21:38

#48: Pamětník -  

 FSB? Platba v US dolarech nebo rublech? Také sháním letní brigádu. Pošlete kontakt, také jsem připraven.


Nepřihlášený uživatel

#97

2016-07-26 23:47

VY CO JSTE PROTI PETICI TÁHNĚTE DO RUSKA NEBO DO KOREJE ZA KIMEM HOVADA KOMOUŠSKÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piko

#98

2016-07-26 23:48

Nasrat nasrat komoušům do jejich, rudejch tlam !

Tomáš Kott

#99

2016-07-27 07:12

Jsem rád že ta socha tam je a taky tam i zůstane. Já osobně ji budu i bránit i klub českého pohraničí. 

Tomáš Kott

#100 Re: neprojdou

2016-07-27 07:13

#82: Ársí -  

 debilku aspoň se neboj podepsat