Petice za celostátní referendum o vystoupení České republiky z EU

Dan Mach

/ #53 Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-13 04:59

#52: - Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

Tato složka se jmenuje "Komentáře" a komentář sem může umístit kdokoli a jakýkoli, pokud tím neporušuje nějaký zákon.  Komentuji předmět, nikoli vyjadřující se osobu. Ale docela by mě zajímalo, ze kterých zdrojů berete informace vy. Já z českých a samozřejmě i západních, protože kromě ruštiny dokážu přečíst články v němčině a angličtině. A to přiznám, jsem nadšený příznivec Evropské unie a jsem rád, že jsme členy tohoto sdružení, protože nám to po všech stránkách prospělo. Přineslo nám to jednoznačné ekonomické výhody a možnost bez problémů cestovat po celém demokratickém světě. Do Evropské unie jsme vstoupili na základě referenda a Evropská unie je dnes demokratičtější, než byla při našem vstupu. Také mizí spousta nesmyslných směrnic, které dříve existovaly (třeba ta o velikosti a tvaru banánů). To není žádná vlastizrada, ale naopak občanský postoj, který je v souladu s našimi oficiálními postoji.

A co vy? Odkud berete informace a za jaké směřování našeho státu bojujete? A proč se za svůj názor stydíte natolik, že se ani nepodepíšete?