Pozměnění přepravních podmínek DPO

Roza

/ #150

2016-06-01 18:34

Jsem vozičkářka jezdím na el.vozíku dost často jezdím MHD a dnes jsem se zase rozčílila v tramvaji č. 2 ...jela jsem z centra do Výškovic a řidič u Karolíny zastavil na zastávce až za další dlouhou tramvaji tak že jsem se musela prodrat mezi lidmi abych se do ni dostala a zmáčkla si plošinu podařilo se ale to jsem si musela vyslechnout nevrle bručeni řidiče že je to ne poslední chvilku jinak by mi asi prostě nezastavil...to nebyl ještě konec vjela jsem do tramvaje a protože mám el.vozík stavím se čelem k oknu abych se cítila bezpečněji a tolik neřepadala zezadu do předu na každé zastávce pokud bych seděla zády ve směru jízdy jak to bohužel striktně vyžadoval nervozní řidič a vůbec né první podle pravidel a nechtěl nic slyšet že takhle se cítím bezpečněji a že pokud se neotočím jak on chce dál se mnou nepojede....a z toho vyplívá že by se měl někdo na úřadech kdo dělá tahle pravidla zřejmně znovu podívat a hlavně by u toho rozhodování měl být i skutečný vozičkář a né to dělat jen tak šmahem o nás bez nás...   možná to nikdo číst nebude ale já si ulevila

Škývarová