Petice na podporu ústavní stížnosti proti inkluzi


Nepřihlášený uživatel

/ #78

2016-03-12 22:41

Inkluze ve školství z logiky věci nikdy fungovat nebude. To se naši sociální inženýři po všem tom zle, které svými neuváženými rozhodnutími nadělali, stále nepoučili? Je rozdíl začlenit a začlenit. Není problém, aby postižené děti navštěvovaly běžnou školu, ale budou ve speciální třídě, kde se jim bude věnovat odborník - speciální pedagog apod. Kdo mluví o inkluzi ve školství, tak nemá všech pět pohromadě! Ať tedy na lékaře a na jaderného fyzika studují jedinci s IQ houpacího koně. Ať pak operují a řídí Temelín... Je to zcestná myšlenka, která totálně odrovná české školství, které je už tak v pr...! Speciální škole nemusí být jen pro slabé, ale je právě i pro autisty, kteří potřebují specifický přístup, v určité oblasti jsou velmi inteligentní. Nedokážu si představit, že budu ve třídě se 30 dětmi a budou tam k tomu ještě tři asistenti!!! Po třídě bude lítat pošahaný jedinec, druhý jedinec bude hýkat apod. Bude to rušit nejem mě, ale hlavně děti, které se nebudou moci soustředit. A i já, jako pedagog, mám právo na to, abych pracoval v normálním a pohodovém prostředí. Inkludovaní musí počítat, že prostě budou mít nedostatečné!