svetlo pro sluknovsko


Nepřihlášený uživatel

/ #107 odkaz

2011-10-06 20:51

Když čtu tyto výše uvedené názory, je mi smutno. Ti, kteří pracují v sociálních sférách moc dobře ví, že nejen romové čerpají a využívají soc. dávky. Také je známo, že nejen romové nechodí do práce a nechce se jim makat. Já osobně mám zkušenosti, že když příjdu do romské obyčejné rodiny ,ještě se mi nestalo, že bych se neposadila na židli a k čistému stolu. V několika neromských rodinách to bylo naopak. Špína, smrad. Venku chodí v riflovém oblečku a doma chcípají ve špíně a hlady. Ne proto, že nemají peníze, ale proto, že jsou líný a myslí si, že je to v pořádku. Kdyby tato neromka navštívila čistou romskou rodinu, pořád asi by koukala. Ale o tom nikdo nemluví. Na toto nikdo nepoukazuje neboť se jedná o neromy. To je moje praxe a zkušenost. Takže nevím proč se kvůli romům rozpoutala taková nenávist. Doufám, že jste také viděli pořad 112cka. Jak rodiče /neromové/ týrali novorozeně, až ho utýrali k smrti. To by se u romů nikdy nestalo. Kolik lidí neromů, kteří demonstrují proti romům, je nezaměstnaných a pobírají dlouhodobě soc. dávky_? Jsem si jistá, že jich v těch davech nebylo málo.Tak kde je ta PRAVDA??? B.