OTŘESNÝ PŘÍPAD ŠIKANY - SPŠ TŘEBEŠÍN, PRAHA 10

nováková

/ #144 Re: Precedens

2016-02-19 19:43

#6: JP - Precedens 

Ano, nesmí se to odehrát do ztracena, tak zvaně "zamést pod koberec", už toho myslím bylo dost!!!!!!! Já jsem zase učila angličtinu na podobné škole (učiliště s maturitou). Nebylo to tam zdaleka tak hrozné (je to už 20 let), tehdy tedy ještě vůbec ne, ale v celé třídě se vždy našli 2 pitomečkové, kteří za každou cenu chtěli narušovat hodinu. Já jsem je motivovala tím, že mohou být vděční za to, že se mohou učit JAZYKY ZADARMO, v jazykovce by za to platili horentní sumy. (V té době se teprve začínalo s výukou jazyků na učilištích.) To samé platí pro jiné předměty, jistě to bývala ŠPIČKOVÁ PRŮMYSLOVKA, než ji dostal do rukou tento neschopný (a všehoschopný) ředitel i se svou zástupkyní !!!!!!!!!!!!!!!!! Vždyť při takových hodinách se nedá vůbec NIC NAUČIT (a jistě se odehrává něco podobného i v jiných hodinách) a doplácejí na to VŠICHNI OSTATNÍ STUDENTI, kteří tam chodí proto, aby se něco naučili. Je třeba za prvé VYJÁDŘIT DÍKY STATEČNÉMU STUDENTOVI, který videa zveřejnil..... a za druhé pokusit se motivovat ostatní studenty, hlavně z vyšších ročníků, aby PROTESTOVALI PROTI TAKOVÉMU ŘEŠENÍ, kdy se všechno zamete pod koberec. PROTOŽE JINAK KVALITA A ÚROVEŇ VÝUKY NA TÉTO ŠKOLE HLUBOCE KLESNE (pokud již neklesla). A to by byla velká škoda, protože to zaručeně BÝVALA ......... dobrá průmyslovka!!!!!!