Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Tomáš

/ #6836 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Merkelová trvá na svém, odmítla žádost omezit počet azylantů

2016-01-14 22:15

#6830: - Re: Re: Re: Re: Re: Merkelová trvá na svém, odmítla žádost omezit počet azylantů 

 Já jsem byl kdysi dávno hodně proamericky zapálený, ale když v poslední době vidím, co provádí US ambasáda na našem území za zvěrstva, ať je to organizace prague pride, štvavý hon na Zemana, který se sice chová jako buran, ale narozdíl od toho huhlajícího aristokratického zmrda hájí naše národní zájmy a není v rozporu s přesvědčením většiny národa, podpora všech těch multikulti neziskovek na imigranty, podpora šíření islámu ve společnosti a ve školách, jejich bezskrupulózní vývoz "demokracie" do islámských zemí, jejichž kontrproduktivní účinek vynesl místo sice krutých, ale pořádek a jakžtakž ochranu menšin (snad vyjma Saddáma a Kurdů) zajišťujících diktátorů na výsluní islámské radikály nejhlubšího zrna a ve výsledku zapříčinil dlouhaleté občanské války, které vyhnaly z domovů do Evropy miliony a miliony uprchlíků, svůj názor jsem rapidně změnil. Po tom všem už nedokážu věřit, že to s námi myslí dobře a hrají férovou hru. Tím u mě skončili.