Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #6516 Re: Re: Re: vzpamatuj se !!!

2015-12-15 15:43

#6502: - Re: Re: vzpamatuj se !!! 

 Milá dámo, z čeho jste nabyla klamného dojmu, že si nevážím ženské role ve společnosti? Právě naopak. Já se jen pozastavoval nad těmi krkavčími matkami, které jsou schopny odhodit dítě do popelnice, s tímto snad ani Vy nesouhlasíte. Břímě odpovědnosti za vysokou potratovost v současné společnosti nesou stejně tak otcové, jako matky. Rodičovská odpovědnost pochopitelně lpí na obou rodičích a je nedělitelná. Stejně tak je pro mne zavrženíhodný otec, který si uplácá dítě, ale poté se o něj odmítá starat či dokonce na něj i platit alimenty. Tak se hned nečertite a nechovejte se jako stejný fanatik, proti nimž zde brojíte. Vždyť já volám pro vyšší finanční podporu matek samoživitelek namísto všemožných parazitů již delší dobu, ale vláda má svoje noty z Bruselu a čeští občané (matky, děti, důchodci, postižení, bezdomovci ad. jsou vždy až v druhé řadě za etnicky nečeskými minoritami). K osvobození našeho národa od poroby zahraničními elitami vede dlouhá cesta a tu jsme schopni urazit jen pokud budeme táhnout za jeden provaz a všechno tohle dělení na muže/ženy, katolíky/atheisty, voliče levice/pravice apod. je pro nás kontraproduktivní a slouží především zájmům těch, kteří naším národem manipulují ve svůj prospěch.

A buďte si jista, že ubožáky, kteří jsou schopni znásilnit opilou bezbrannou ženu, opovrhuji stejně tak jako Vy. Jsou to ty typy, se kterými by nikdy střízlivá žena do postele nešla. Spíš by mě zajímalo, na jakou sociální skupinu tenhle průzkum cílil, jelikož to rozhodně není standardní vzorek společnosti. Všechny případy, které jste ve svém příspěvku uváděla, jsou nežádoucím projevem současné společnosti, o jejíž morální nápravu již dlouhodobě usiluji.