Petice k iniciativě NECHCI EET


Nepřihlášený uživatel

/ #29

2015-12-13 16:59

Osobně mi to může už být fuk, jsem už jen ubohý důchodce. Ale vím, co to pro malého živnostníka znamená...Pořízení pokladny, která za dva roky bude už neopravitelná...takže se bude muset kupovat nová...Měla jsem ji z vlastního rozhodnutí 20 let...Podnikání šlo stále hůř a hůř...zvyšovaly se náklady ale nikoliv tržby...stát nás malé podnikatele krutě podvedl...šli jsme do tzv. malých privatizací, kdy jsme začínali půjčkami, neměli jsme žádný kapitál, stát sliboval, sliboval a nic neplnil...zvyšoval administrativní zátěž a naopak nás deptal...Jak jsme mohli být v zisku, když jsme spláceli prvotní půjčky na možnost si vůbec pronajmout místo, na kterém jsme začínali podnikat, takže jsme vlastně platili zdvojený nájem, pro začátek. Já např. musela vykoupit všechny zařizovací předměty kadeřnictví, ty věci nikdo nechtěl, byly staré, vysloužilé, skončily na skládce...Postupně měnit lina,podlahy, kupovat azřžízení atd. Stát nás zneužil a odkopnul. Ztráty pak způsobily, že i ten důchod je teď mizerný...To ale naše papaláše nezajímá...JSEM PROTI EET.