Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Marek Malý

/ #96 Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Re: doplnění

2015-10-24 10:04

#95: J.Janoušek - Re: Re: Re: R.e: Re: Re: doplnění 

 

Pane Janoušek, nevím čemu Vy říkáte vést debatu, každopádně já zde tu debatu nezačal a (ani pan Kiebel), což si může každý snadno ověřit. Já, a pokud mi něco neuniklo, tak i pan Kiebel zde občas pouze reagujeme na některé příspěvky  a to vesměs anonymní, né zrovna příliš věcné zato dosti často urážlivé. Každý, kdo se zde umí podepsat je tu, mezi těmi vesměs anonymními komentáři samozřejmě poněkud více vidět, ale jak už jsem napsal dříve, já se za své jméno, ani za své názory nestydím a jen si kladu otázku proč i po odvolání pana Bálka mají členové anti-Bálkovského křídla z řad pracovníků ZOO, či jeho zastánci takový problém se pod svůj názor podepsat notabene, když v něm výjimečně sdělí nějakou konkrétní informaci k věci, za kterou si jistě stojí, jakožto za pravdivým tvrzením. Jinak pane Janoušek svobodná diskuse je výdobytkem demokratického zřízení a jestli Vy s něčím takovým nesouhlasíte, máte ještě stále možnost odstěhovat se tam, kde se s tímto fenoménem takřka vůbec nesetkáte. Mě na této konkrétní debatě pouze trochu vadí zejména již výše zmíněná absence věcnosti a argumentační prázdnota u nezanedbatelného množství zdejších komentářů. Dovolil bych si neskromně tvrdit, že já k těmto slabinám/nešvarům zdejší debaty přispívám pouze minimálně, jestli vůbec (podobně pan Kiebel). Jestli nesouhlasíte, jistě budete schopen zdůvodnit proč, případně s poukazem na konkrétní příklady mých výroků (či pana Kiebela) v rámci této debaty. Každopádně nikdy bych si nedovolil hlásat takové nesmysly, jako že když se někdo zůčastní veřejné diskuse, navíc se v rámci té diskuse vyjadřuje celkem kultivovaně, měl by kvůli tomu přijít o místo. Doba totality již u nás dávno skončila pane Janoušek !