Petice za vystoupení ČR z EU a NATO.


Nepřihlášený uživatel

/ #662

2015-10-13 18:40

Už mám dost toho diktátu z Bruselu, Německa,Francie a jejich představitelů. Byl jsem proti vstupu,protože jsem to považoval za okleštění svobodného rozhodování našeho státu, ale všichni papaláši tvrdili, jaký to pro nás bude přínos po finanční stránce a jak bez našeho souhlasu nám EU, nebude nic diktovat! Pak to hned začalo a naši papláši jen ohýbají hřbet a nám tady furt mydlí oči, jakou že to máme svobodu! Je to totéž, jako nechvalně známí PROTEKTORÁT a tomu se musíme vzepřít!!!! O NATU, snad ani mluvit nemusím. Armádu jsme nechali zdevastovat tak, že vlastně žádnou nemáme stím, jak nám spojenci pomůžou v nouzi. Ti slavní spojenci, nás v minulosti vždy jen předhodili jako oběť a dnes by tomu nebylo jinak. Vašavská smlouva byla rozpuštěna a NATO se neustále rozrůstá tak, že už je u hranic ruska. Na co se to amíci chystají? Mají snad zájem na konfrontaci s ruskem? Nás pak použijou jako užitečné hlupáky!Nechci se dožít, že se naše země, náš stát, jednou stane bojištěm cizích zájmů!! Dle mého názoru je nejvyžší čas vypovědět tyto nesmyslné smlouvy, které znás dělají nevolníky v 21 století!!! Naučme se už konečně, být pány svého osudu!!!