Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Tomáš

/ #3503 Re: Nechapu

2015-09-27 12:57

#3483: Petice ne - Nechapu 

 Milá dámo, vy budete asi hodně zmasírovaná sluníčkovou propagandou. Než si zde příště zase vylijete srdíčko, tak si laskavě uvědomte ten podstatný rozdíl, oni Češi emigrovali do zemí kulturně blízkých, přijali tamní kulturu za svou a dokázali se bez problémů integrovat, nikdy nevyžadovali prosazování své kultury, svých zákonů, nešířili agresivně své češství, svoji odlišnou víru, nevyhrožovali tamním obyvatelům, kteří se jim museli ze strachu podřizovat, ovšem to není případ uprchlíků z Blízkého východu. Bezproblémovým uprchlíkům jsou u nás dveře otevřeny, ale jak praxe v celé západní Evropě ukázala, muslimové mezi takové rozhodně nepatří. Oni prostě nehodlají přijmout naší kulturu, opovrhují jí, protože je zkažená, dekadentní, opovrhují demokracií a sekulárním státem jako takovým, protože odmítají poslouchat světskou moc, pro ně je zdrojem práva jedině islám, opovrhují námi, jsme pro ně jenom nevěřící psi. A takoví lidé, kteří si neváží pomoci a ještě si vyskakují a vyhrožují nám, si prostě pomoc nezaslouží. Nevnucujte nám falešnou humanitu. Já rád pomohu trpícímu v nouzi a mám z toho dobrý pocit, ale za to od něj očekávám to základní, co mi může nabídnout jako protislužbu: loajalitu a podřízení se zdejším zákonům, zvyklostem a tradicím. Pokud nejsou ani tohle schopni splnit a šíří sem svoje islámské zvyky, které zapříčinily ten zmar, před nimž k nám utíkají, tak jim není pomoci. V demokratické společnosti nemají co pohledávat. Většina z nich nás jen využívá, využívá především naivní multikulti hlupáky, jako jste s prominutím Vy. Jestli někdo trpí tak nutkavým mesiášským syndromem a chcete být druhou matkou Terezou, tak ať tam odjede jako humanitární pracovník a pomůže jim tam, kde to potřebují nejvíce, nikdo jim v tom přeci nebrání, s nejvyšší pravděpodobností jim někdo upižlá hlavu, stejně v ní mají naděláno, tudíž to nebude až taková škoda. Nevidím však jediný důvod, aby pár naivních sluníček, hledících na svět skrze růžové brýle, nabíralo statisíce imigrantů na úkor celonárodní bezpečnosti a proti vůli většinové společnosti, která s něčím takovým zásadně nesouhlasí, neb nepozbyla ještě poslední zbytky soudnosti. To potom není žádná demokracie. Kapišto?