Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku


Nepřihlášený uživatel

/ #1307

2015-08-27 10:03

Řešením není tvářit se jako že se nic neděje – řešením je analyzovat příčiny, následně příčiny vymýtit a minimalizovat negativní jevy. V praxi to znamená dát práci každému Romovi – ne peníze a dávky, ale práci. S tím, že bez práce nebudou dávky. V každém městě a vesnici každý kolem sebe najde spoustu věcí, které je třeba opravit, udržovat, uklidit nebo vybudovat. Každé romské dítě musí povinně do školky a už od předškolního věku se naučit dobře česky a evropské sociální a kulturní návyky. Za neomluvené hodiny v rámci školní docházky dětí musí přijít trest pro rodiče formou odebrání dávek.
To není rasismus – to je naopak zcela nezbytná obrana před rasismem. Nejen já, ale i rozumní Romové říkají, že současný systém sociálních dávek je cesta do pekel. A rozumní Romové také podporují můj návrh zákona na úplný plošný zákaz výherních hracích automatů a jejich internetových obdob či můj návrh zákona proti lichvě. Bohužel tato vládní koalice oba moje návrhy i mojí koncepci zamítá, přičemž sama vláda nic lepšího nenavrhuje. Až mi připadá, že to nicnedělání dělá současná vláda schválně, aby získala hlasy ve volbách od těchto skupin obyvatelstva.