Petice proti přijetí uprchlíků ze Sýrie


Nepřihlášený uživatel

/ #191

2015-07-04 06:05

naše nyní romy, neúspěšně integrujeme od roku 1241 a to jsou křesťané....nejde jen o syřany, jde o všechny utečence, 10 milionů lidí z této země neemigrovalo, neboť si ani nemohlo koupit příslib do Jugoslávie, museli jsme žít zde " pod jhem komunistů" platit daně a budovat -mimo jiné fond solidarity ze kterého se již v roce 1977 podporovala výchova syrských odborníků v továrnách va naší zemi. Já s nimi pracoval- ostrý nůž na řešení všeho- a to byli internacionální přátelé. My starší tedy již máme pomoc za sebou, zjevně se neosvědčila a protože jsme neemigrovali a žádná :-) vyspělá demokracie nás nehostila, tak opravdu nemáme žádnou morální povinnost hostit zde půl světa. Emigranti ji maji- ovšem sami za sebe, takže ať každý kdo tuto morální povinnost má, se dostaví k notáři a prohlásí do notářského zápisu : jsem normalizační emigrant a mám morální povinnost pomoci uprchlíkům, žádám o přidělení ....ks uprhlíků do mé domácnosti a plně za ně přebírám trestní a hmotnou odpovědnost :-) jednoduché a morální a spravedlivé. Vím co říkám, jsem akademicky vzdělán s letitou praxí v bezpečnostních složkách státu. S pozdravem Ivan Dolejšek