STOP zřízení centra pro bezdomovce v ulici Klikatá, Praha 5

Obyvatel Jinonic

/ #4 Re: Re: Re:

2015-06-13 23:12

#3: 1992 - Re: Re:  

 ok.Jestlize jsme nehumani protoze nechceme bezdomovce v blizkosti svych domovu,tak tedy muze vzniknout petice,ze si bezdomovce nastehujete blizko sveho domova!!!Ono kazdy ma plnou hubu kecu dokud se ho to netyka!!!Vite co reknu Vam malou zkusenost....Bydlel jsem 10 let v centru Smichova na Andelu a byl jsem tam spokojeny dokud se nerozhodlo,ze centrum pro drogove zavisle bude naproti parku Skalka a od te doby se projdete po Andelu...potuluji se tam fetaci z cele Prahy v parcich si pichaji jehly,moci mezi auty,smrdi na pesi zone,okupuji vsechny lavicky v centru Andela...a tak muzu pokracovat dale...mam jedenactimesicniho syna a opravdu neni mi prijemne prochazet se mezi takovymi lidmi s kocarkem a uz vubec nemam dobry pocit kdyz jde manzelka s ditetem po Andelu sama. Tak jsme se prestehovali do Jinonic,je tu zelen a klidno a najednou se tu ma objevit centrum pro bezdomovce??Po me zkusenosti z Andela,ktery mnel ambici stat se klidnou a prijemnou cvrti pro zivot a je z Andela fetacke doupe jiste pochopite ze petici podepisi hned!!!!Jestli by to slo podepisi ji treba milionkrat!!!! Navic jsem presvedcen,ze pokud by melo centrum pro bezdomovce stat ve vasem okoli take to podepisete!!!! Tak nebudte pokrytec!!!!!!! Jinak centrum pro bezdomovce stehujeme k Vam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!