STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT NA KOŽICHY!!!

Vojtěch Talián

/ #2

2015-04-20 18:20

:-DDD Ten text je k popukání. Dej si Křemílka a Vochomůrku, napiš si úkol z přírodovědy a neotravuj  dospělé lidi svým pseudohumanismem. Protože jsi děcko, moje ironie ti bude cizí, tak polopaticky: já si kožichy nekupuju, protože SoftShell je jednoduše lepší matriál než jakýkoliv kožich, píšu ti jako nezúčastněný pozorovatel. Ale z jiného úhlu pohledu. Až ti to tu podepíše třeba 1000 lidí, co uděláš? Vytiskneš to (česky) a pošleš do Vietnamu, Kambodže a podobných zemí, odkud většina kožichů na světový trh přichází? A pokud to pošleš, co si představuješ? Že se majitel fabriky chytí za nos, uzná, žes mu konečně otevřela oči a on svého výnosného byznysu nechá? :-DD Johohóó. Nevadí, jsi zatím naivní děťátko, co málo ví, jak to na světě chodí. Ale to se časem poddá, přijde puberta, pak si i zašťoucháš a tak po dvacítce pochopíš, jak byla tahle snaha o houně. :-D Jediné, co proti výrobě kožichů můžeš dělat, je nekupovat si je. A taky můžeš psát podobné petice na internet. A teď mi ještě napiš, že nejsi děcko, a že máš občanku a fakt už slítnu ze židle. :-DDD