Zákaz norování

Pixie

/ #76

2015-04-17 21:18

Líbí se mi, jak sem píší lidé z oboru, kteří jsou vrcholnými odborníky... Uvědomte si, prosím, že pokud nebudou lišky regulovat myslivci (jakožto škůdce), budou to dělat prostí lidé z vesnice vlatnící kurníky a ti již nebudou mít k dispozici psa a pušku, nýbrž vidle apod. A věřte mi, slyšela jsem dost historek, které byly přímo na zvracení, jak se mladící vyřídili na ubohých liškách. Za další tu nikdo z vás nemá přehled o reálném stavu zvěře v lesích, co jsem si stačila pročíst a ani jse nikde neuvedli reálné argumenty, proč je aktivita norování zbytečná. A jen tak mimochodem, 15% (a i to je možná hodně) náplně myslivosti je "ubližování" zvířatům. Mezi myslivcem a bezduchým bouchalem je opravdu rozdíl. Jinými slovy nejprve si zkuste něco zjistit, než tu budete někomu fušovat do řemesla :) Užíváte militantní demagogii a vaše propaganda se nepříjemně blíží fašismu... Vždy jsem vás podporovala, protože vaše iniciativa šířit informace a sdělit lidem, že maso neroste na stromech, má smysl. Ovšem bylo by možná fér propragovat všechny informace, nejenom ty, co se vám zrovna hodí do kampaně :)