PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

/ #310

2011-09-18 12:02

Nesouhlasím s veřejnými ani jinými nucenými,těžkými a pokořujícími pracemi pro nezaměstnané spoluobčany,kteří se už i tak dostali do nelehké situace,mnozí mají zdravotní problémy a rovněž i vyšší věk,kdy už ani není síla na takové práce jak pro vězně,je to diskriminace a ponižování lidí a jejich zotročování a je to porušování lidských práv.
Toto se musí také napravit,ať oni jdou zametat a okopávat ulice,když se jim to tak líbí.Já mám 55 let,jsem nemocná-chronický únavový syndrom zřejmě po mononukleoze,nemohu nyní sehnat práci,přesto,že mám střední školu,musím vykonávat dobrov,práce,které již ve svém věku a zdraví nezvládám a tak se mi z toho zhoršil zdravotní stav,že nyní jsem na tom ještě hůř.Tohle přeci musí skončit,nejsem nějaký vězeň,či odsouzenec,abych takto nuceně těžce pracovala.Lékařka mi napsala jen sedavé zaměstnání a tihle amorální vládci mi dali veřejné těžké práce.Prosím Vás tohle už opravdu není normální.Máte vy všichni mou plnou podporu,škoda,že mi zdraví nedovoluje se zůčastnit protestního pochodu.Myslím,že by měli jít do ulic lidé ve všech městech,obcích a tak dále.Je nás přeci hodně a v lidu je síla.Držím pěsti,pryč s tyranskou vládou!!!!!!