PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

#301

2011-09-17 23:54

Nic dobrého pro mne tato vláda jako pro živnostníka neudělala. Jen a jen hážou klacky pod nohy. Ani jako občan nejsem spokojený. Je potřeba kompletně vyměnit osazenstvo za lidi, kterým není lhostejná budocnost naší země.

Nepřihlášený uživatel

#302

2011-09-18 01:15

Vláda je banda hajzlu kteří myslí jenom na prachy do vlastní kapsy a serou na običejný lidi potřebovali by od obyčejných lidí dostat přes hubu

Nepřihlášený uživatel

#303

2011-09-18 01:16

a HLAVNĚ BY JSME MĚLI PŘESTAT SEDĚT NA ZADKU A JÍT DO BOJE TO CELÁ ČR

Nepřihlášený uživatel

#304

2011-09-18 01:18

Protože mě tady to co oni říkaj že je krize je pouze jen výmisl aby si podnikatelé a celá vlada mohla na hrbat

Nepřihlášený uživatel

#305

2011-09-18 01:20

Co nejvíc pro sebe a že mi kvuli ním skončíme na ulici to jejim jedno skurveným sviním a čurákum pojebaným

Nepřihlášený uživatel

#306

2011-09-18 01:21

a umřem hlady jsem zapomněl dodat

Nepřihlášený uživatel

#307

2011-09-18 10:24

Je to k ničemu, i kdyby ji podepsali všichni! Vždyť jsou to vesměs bývalí komunisti, co si hrají na kapitalismus. Kradli a upláceli vždycky a nikdo je nemůže odvolat. Faktickou moc mají banky a monopoly.

Nepřihlášený uživatel

#308

2011-09-18 11:58

nechceme,aby se nám dál vysmívali a nechali nás mlátit za pravdu.

Nepřihlášený uživatel

#309

2011-09-18 12:02

Už bylo dost hanby a ponížení od této vlády!

Nepřihlášený uživatel

#310

2011-09-18 12:02

Nesouhlasím s veřejnými ani jinými nucenými,těžkými a pokořujícími pracemi pro nezaměstnané spoluobčany,kteří se už i tak dostali do nelehké situace,mnozí mají zdravotní problémy a rovněž i vyšší věk,kdy už ani není síla na takové práce jak pro vězně,je to diskriminace a ponižování lidí a jejich zotročování a je to porušování lidských práv.
Toto se musí také napravit,ať oni jdou zametat a okopávat ulice,když se jim to tak líbí.Já mám 55 let,jsem nemocná-chronický únavový syndrom zřejmě po mononukleoze,nemohu nyní sehnat práci,přesto,že mám střední školu,musím vykonávat dobrov,práce,které již ve svém věku a zdraví nezvládám a tak se mi z toho zhoršil zdravotní stav,že nyní jsem na tom ještě hůř.Tohle přeci musí skončit,nejsem nějaký vězeň,či odsouzenec,abych takto nuceně těžce pracovala.Lékařka mi napsala jen sedavé zaměstnání a tihle amorální vládci mi dali veřejné těžké práce.Prosím Vás tohle už opravdu není normální.Máte vy všichni mou plnou podporu,škoda,že mi zdraví nedovoluje se zůčastnit protestního pochodu.Myslím,že by měli jít do ulic lidé ve všech městech,obcích a tak dále.Je nás přeci hodně a v lidu je síla.Držím pěsti,pryč s tyranskou vládou!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#311 Re: chudoba

2011-09-18 12:50

#65: -

Je to už víc jak chudoba.lidé už nemají na pořádné jídlo,jsou stále z vrchu šikanováni,stresováni,takže ztracejí klid i jistoty svého bytí,je spousta sebevražd za které mohou,vůbec nemají potuchy co je hlad,bída,živoření.Oni se svými nacpanými břichy.např se podívejte na Nečase,taky pěkná zrůda,jako i Drábek,Kalousek i ten vrchní nahoře,Ti všichni nám jen a jen škodí,už se musíme konečně sjednotit a spojit v jeden velký masový protest..


Nepřihlášený uživatel

#312

2011-09-18 13:10

Plně souhlasím s jejím obsahem a děkuji za Vaší aktivitu Mgr. Ivo Skalický

Nepřihlášený uživatel

#313

2011-09-18 14:48

Nechci takovou vládu, která kašle na vlastní občany!!!!

Nepřihlášený uživatel

#314

2011-09-18 20:56

Já s mojí ženou souhlasíme se zněním petice, kéž by
to bylo něco platné.

Nepřihlášený uživatel

#315

2011-09-18 22:42

Diky za vasi aktivitu, podporuju vas a snad to brzy vyjde.
Verim, ze akce vyjde a bude mit uspech. skoda,ze jsem datum konani nevedela drive, urcite bych vas prijela podporit, trebaze ziju v zahranici

Nepřihlášený uživatel

#316

2011-09-18 23:14

Zadam o sjednani schuzky s premierem Necasem.Ad ho postavim na nohy s tou jeho bujnou fantazii o pracovnich mistech a verejne sluzbe.ten clovek vubec nevi,co zvatla.

Nepřihlášený uživatel

#317

2011-09-19 02:10

AŤ UŽ TÁHNE NAŠE SLAVNÁ VLÁDA DO PRYČ!!!UŽ JE TOHO OHLUPOVÁNÍ A OŽEBRAČOVÁNÍ OBYČEJNÝCH A POCTIVÝCH LIDÍ DOST!!!!!!!!!!!!!!!ODEJDĚTE,MOCIPÁNI,NECHCI VÁS, ABYSTE JEŠTĚ O NĚČEM ROZHODOVALI,UŽ TAK JSTE PODĚLALI,CO ŠLO.TÁHNĚTE DO PEKEL,TAM JEDINĚ PATŘÍTE!

Nepřihlášený uživatel

#318

2011-09-19 04:53

Je to banda zlodějů....lidi nenechte tuto zemi rozkrást úplně ...i to málo co zachráníme se cení...

Nepřihlášený uživatel

#319

2011-09-19 16:17

Nejhorší vláda v historii zemí koruny české by měla raději zavčas podat demisi, než si český lid vzpomene na své tradice v zacházení s politiky kteří zklamali důvěru. Mám na mysli již tradiční defenestraci.


Nepřihlášený uživatel

#320

2011-09-19 16:56

Je nejvyssi cas,aby tady ta asocialni vlada odstoupila,protoze nejsou pro CR zadnym prinosem nemaji na svych postech jiz davno co delat.Je uplne jedno,ze se z OF,ODA atd,usadili v ODS nebo TOP 09,jsou to neustale ty stejne stare struktury,nebo potomci funkcionaru KSC a STB.Samorzejme,ze totez plati i pro eventualni nastup k moci,udajne opozicni CSSD.Tady ti lide a jejich potomci, nemaji v politice co pohledavat,natoz aby rozhodovali o existenci obyvatel CR. Zbavme se jich a to na vzdy! Eva Helms

Nepřihlášený uživatel

#321

2011-09-19 17:07

Nečasova koaliční vláda opravdu není vládou práva, boje proti korupci a vládou rozpočtové zodpovědnosti tak, jak si to deklarovala. Provázejí jí skandály, které až přezaměstnávají média ,zatímco vládnoucí vyvolení mají možnost téměř zamaskovaně, bez projednání s opozicí, prosazovat v parlamentu účelové zákonné úpravy s cílem nadále okrádat ovládanou většinu občanů naší republiky. K prosazení práva a zásadnímu boji proti prolezlé korupci v celém státě moc kroků neučinila. Ekonomické situace České republiky se stále zhoršuje především z důvodů nehospodárného vynakládání státních výdajů včetně zdravotního a sociálního pojištění ( zdanění) a bilance státní pokladny velice rychle v čase negativně zhoršuje a pan Kalousek zoufale hledá zdroje příjmů v oblastech, kde by je měl hledat až jako poslední v řadě možných. Až nebude z čeho lidem brát, skončí jejich trpělivost a nastane revoluční změna za novou kvalitu v řízení věcí veřejných. Vyvolení se budou bránit a nebudou váhat proti nespokojené ovládané většině použít policejních a vojenských sil pod záminkou udržení tzv. demokracie. Kéž by to u nás probíhalo jako na Islandu.

Otázkou je jaké nové hybné síly se ujmou vlády nad zemí. Vždyť de facto všechny parlamentní strany po roce 1989 se podepisovaly na současném stavu téměř vykradeného státu, na rozložení morálky zodpovědnosti a vlastenectví občanů, na znevážení a zneschopnění mocí výkonné, legislativní i soudní ku prospěchu všech občanů.

Na politickou scénu musí nastoupit mladí spoluobčané, kteří si kromě cílů této iniciativy stanoví jasné cíle , které pochopí většina občanů při nejbližších volbách s nezbytností několikaletého přechodového období tvrdých ekonomických opatření redukce státního aparátu a státních výdajů včetně i sociálních s cílem uhradit státní dluh, maximálně liberalizovat chod státu a svobodu občanů. Zatím se děl opak a krizová situace a nutnost změny se přibližuje. Pojem demokracie - vlády lidu se musí naplnit změněnými formami její realizace – Island, Švýcarsko,… ! Nové hybné síly na politické scéně to budou mít těžké , bude proti nim stát cenzura masmédií ovládanými mocnými vyvolenými vládnoucí finanční oligarchie, která je označí za anarchisty, protidemokratické živly, reakční síly nastolují protiprávní režim nesvobody, atd.

Ing. Karel Franče – prokurista s ekonomickým zaměřením a starobní důchodce

Nepřihlášený uživatel

#322

2011-09-19 20:33

Chci svržení těchto pánů..:Kalousek,Drábek,Nečas...
Dle jejich vystoupení,nározů a jejich "práce" na naprosté chudobě a bídě občanů této republiky,(na které pracují všichni 3 pilně jako včeličky ),jsem nabyla názoru,že ani jeden z nich nebere absolutně ohledy na nejchudší vrstvy obyvatel,jejich životní,zdravotní situaci,za další proto,že jejich hloupé výmysly(jeden horší než druhý) neustále porušují lidská práva,důstojnost a tím celkový život jako takový a zhoršují situaci občanů na maximum ,nejlépe tak,aby už nevstali....

Nepřihlášený uživatel

#323

2011-09-19 20:55

Můj komentář by se nevešel ani na deset stránek!

Nepřihlášený uživatel

#324

2011-09-19 21:10

Stručný,jasný,srozumitelný pro všechny občany.
nibiru

#325 povodňová daň.....

2011-09-19 21:56

Kde jsou ty prachy,cos vybral ty hnusnej černoprdelníku na lidech pod pláštíkem POVODŃOVÁ STOVKA!!! Kalousku,ať se ti ta prolhaná držka zkřiví a víc nepromluví.Za to,jak slizce podvádíš národ,ti pazoury zchromnou/stejně s nimi nepracuješ/.Vysoké hradby,dole bodáky+vařící smůla,to jediné na vás platí!!!