podporujeme prezidenta Zemana
Igor |
/ #1555 Re: Wellcome US boys! Do hajzlu s Rusáky!2015-03-27 13:41#1552: - Wellcome US boys! Do hajzlu s Rusáky! 1. Žádný argument, jen samé nadávky a urážky, typický přihlouplý zastánce agresivní US politiky (co se nepodvolí našemu jedinému názoru, to za jásotu našich "spojenců" roztřískáme tomahawky), který si neumí ani pořádně obhájit svůj názor, hlavně že je na straně amíků, to je teď děsně cool. 2. Nepovažuji se za vlastence všech vlastenců, ale miluji svoji zemi, proto je mi do breku ze současného bídného stavu společnosti, že upadá morálka, vědomosti, dnes dostane titul na škole každý trouba, co opíše písemku z ipodu, ale v hlavě mají jenom počítačové hry, hrdiny reality šou, hulení apod., že je čím dál víc lidí zadlužených, kterým hrozí exekuce, bezdomovců, lidí závislých na antidepresivech, vzrůstá možství sebevražd, že takřka všechen průmysl v naší vlasti zkrachoval, zemědělci krachují jeden po druhým, kvůli náročnému konzumnímu životu si nemůžeme dovolit děti, protože bychom museli ukrajovat z našeho krajíce a my přece musíme konzumovat z plna hrdla, takže pomalu, ale jistě vymíráme, ale s tím si Brusel neláme hlavu, obratem nám sem naháže tisíce islámských imigrantů, kteří naší kulturou opovrhují a nikdy se nepřizpůsobí, jen sem natahají svoje zvyky, tradice, nemoci, bídu, ale jsme přece free, tak budeme multikulti. Ale to lidem tvýho ražení očividně vůbec nevadí, hlavně, že je na chlast, cigára, děvky, auťáky, žít ten svůj primitivní americkej sen, nehledět do budoucna, hlavně že jsem teď správně americkej a můžu jako blbeček mávat US vlajkou na konvoj, to proami tupcům stačí, aby si připadali jako mistři světa a patrioti non plus ultra, kteří pro naši zemi dělají kdo ví jakou službu. 3. Igor je jméno v českém kalendáři, na rozdíl od vašich oblíbených Jacků, Johnů, Jasonů, Amand a jiných hrdinů pitomých amerických seriálů, tak co máš za problém? 4. Asi ti nedochází nandrtálče, že svoji primitivní rusofobií jen dokazuješ nejen svůj úzký rozhled, ale hlavně ubohý intelekt a svým vulgárním projevem vystavuješ na odiv svoje zjevné mindráky. 5. Ani mě nepřekvapuje, že chceš psát anglicky, to teď frčí, hlavně opovrhovat vším českým, tahat sem ten pitomý anglosaský paskvil místo naší malebné češtiny, jako by nestačilo, že máme anglická slova na každém rohu, do západu udělaným kolaborantům je to pořád málo, nejraději by se stali dalším státem USA a vše české promptně nahradili anglickým, asi jim schází, že se tady nestřílí na univerzitách či co, ale hlavně druhé, kteří si této naší národnosti váží a nechtějí senchat kdekomu zaprodat, označovat za Putinovy kolaboranty. Dobře vám ty hlavy vymyli, jen tiše zítám. Myslím, že i sám Goebbels by záviděl. Stačilo pár vět a udělal jsem si názornou ukázku, jak vážně to s vlastenctvím myslíš. |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Zajištění dostupnosti léčby ADHD i pro dospělé: návrh na úhradu lisdexamfetaminu (Livizux) bez doplatku
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Zachraňte Víta Háčka, předsedu úseku skoku na lyžích
485 Vytvořeno: 2025-08-22
PETICE ZA REFERENDUM PROTI EMISNÍM POVOLENKÁM
353 Vytvořeno: 2025-07-27
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
682 Vytvořeno: 2024-04-08
PETICE PROTI VYHLÁŠCE č. 64/2025 Sb. O DOBÁCH LOVU
497 Vytvořeno: 2025-07-04
Žádáme prezidenta, aby odmítl ratifikaci Vatikánské smlouvy
275 Vytvořeno: 2025-06-07
Otevřený děkovný dopis Viktoru Orbánovi
2373 Vytvořeno: 2024-10-21
Petice proti Bruselskému šmírování
64 Vytvořeno: 2025-08-26
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
136168 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice za zřízení preventivního kastračního programu v Hlinsku
158 Vytvořeno: 2025-08-17
Výzva hejtmance Mračkové-Vildumetzové k pomoci vypsání referenda o průmyslovém parku v Chebu v termínu voleb
205 Vytvořeno: 2025-08-18
Za zachování přirozeného hlasového projevu a citlivosti v umělé inteligenci,konkrétně ChatGPT od OpenAI
37 Vytvořeno: 2025-08-20
Petice proti záměru developerské výstavby "„Bytový dům Mlýnská 339/38“, na pozemcích par.č. 329, 325 k.ú. Trnitá, obec Brno"
34 Vytvořeno: 2025-08-22
Petice za rovné odměny pro deaflympijské sportovce České republiky
414 Vytvořeno: 2025-05-22
Petice za snížení objemu zástavby developerského projektu Central Group v ul. Geologická, zachování stávající vzrostlé zeleně a řešení dopravní situace v této ulici
192 Vytvořeno: 2025-06-01
Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
25392 Vytvořeno: 2022-12-13
PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE
43092 Vytvořeno: 2022-02-22
PETICE ZA FÉROVÉ VOLBY
2891 Vytvořeno: 2025-06-01
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
7141 Vytvořeno: 2025-03-23
Petice za skutečnou inkluzi a posílení práv dětí s autismem a ADHD ve školách
810 Vytvořeno: 2025-07-08
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
4164 Vytvořeno: 2024-07-23