Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

/ #2258 Re: Re: Re: Prosím o věcné argumenty

2015-03-14 08:00

#2253: - Re: Re: Prosím o věcné argumenty 

 Bojím se, že ti co to ve skutečnosti řídí dělají jen to co jim historicky umožňují jejich myšlenková schémata. A jelikož znají jen tvorbu zisku, tak vědí, že nastal čas ničení aby bylo co obnovovat a tím generovat zisk. Mají neomezené množství finančních zdrojů a neví co s nimy.  Oni jsou tvůrci ekonomického modelu a projektu Amerika, který jak vidno se bez válečné produkce hroutí. Zdá se vám to přitažené a zvrácené. To mě taky. Ale je bohužel realitou, že současnou světovou ekonomiku a finance včetně FEDu ovládá několik rodin. Pak je zbytečné se ptát po logice. A víte kde jsou největší světové zásoby ropy, plynu a nerostů mnohdy ještě nedotčené? Pak zapomeňte i na etiku, čest a právo. O to ani o lidské životy jim opravdu nejde. 

Jelikož tenhle ekonomický a společenský model vygeneroval již 2. světové války a do dneška za 70 let stál za desítkami lokálních konfliktů. Tak jsem přesvědčen, že je čas na změnu dřív než bude mít příležitost rozpoutat další celosvětový konflikt na Evropském teritoriu.  Systém je postaven na propagaci lži o demokracii a humanismu. Systémově však dělá vše proti! Žijeme v tom každý den jen si toho všimnout. Přijde mi zvrhlé žít v symbioze s parazitem.