podporujeme prezidenta Zemana
Nepřihlášený uživatel |
/ #1333 Po norimberském vzoru na šibenici s válečným zločincem Putinem a jeho bandou!2015-01-27 17:09Straší nás lidské svině - jinak těžko nazvat ty stvůry, které jsou ochotné dělat proti vlastnímu národu Rusákovi poskoky,pohůnky a hlásné trouby - známými "nedozírnými následky". To když nebudeme poslouchat zločince Putina, nebudeme podporovat (nebo zatím alespoň mlčet) jeho odporné mezinárodní zločiny, když se nepůjdeme (samostatný stát, Česká republika!!!) vždy napřed zeptat do Kremlu, co smíme a co ne (jako kdysi na přistoupení k Marshallovu plánu a pak už doslova na každé uprdnutí dalších 40 let....). Pak prý přijdou, běda, běda nám, nedozírné následky. I válka by prý mohla být - jako kdyby na východě Ukrajiny, také samostatného, nezávislého státu, s garancí hranic a existence dokonce i od Ruska, už válka dávno nebyla - díky krvavé ruské svini. Zde tedy nedozírné následky už fungují v praxi. Zatím ne, ještě ne, u nás v Čechách, ale kdo není úplný tupec ví, jak to se zločinci - ať se jmenují Hitler nebo Putin - chodí. Dnes tedy pociťují nedozírné následky (nebo blaho přičlenění k Rusku ? - vyjde na stejno) také krymští Tataři: (podle Echa24) „Mluvte o tom, co se děje na Krymu, ve svých médiích. Je teď velmi důležité, aby o tom vaši diváci věděli,“ vzkazuje novinářka krymskotatarské televizní stanice ATR, v níž v pondělí provedla razii ruská policie.
„Bojíme se, že část z nás zlikvidují fyzicky a zbytek zastraší a donutí navždy odejít z Krymu. A tehdy národ zmizí z mapy světa. Je těžké uvěřit, že se něco takového může dít ve 21. století v podstatě v centru Evropy,“ dodává novinářka. “ Rusko něco říká, ale něco jiného dělá,“ vzkazuje novinářka. Inu, je třeba se podle toho zařídit: kdo se bojí nedozírných následků, musí bít ruskou svini po rypáku. Připosranost není lék. Bij ruskou svini, zachráníš mír! A českou pátou kolonu rusákových kolaborantů vem s tím! |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Výzva k pojmenování železničního terminálu VRT Praha-východ po Janu Kubišovi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z českého jazyka (Maturita 2025)
7655 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice za prošetření a přehodnocení obtížnosti didaktického testu z matematiky konaného dne 2. května 2025
9189 Vytvořeno: 2025-05-03
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
24280 Vytvořeno: 2021-12-22
Máte ženy na kandidátkách? A můžeme je vidět? Otevřený dopis leaderům politických stran kandidujících do Parlamentu ČR
312 Vytvořeno: 2025-04-29
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z anglického jazyka (Maturita 2025)
257 Vytvořeno: 2025-05-05
Řešte neustálý hluk a porušování nočního klidu ze strany hostů A&O Hostelu v Praze - Malešice
199 Vytvořeno: 2024-04-30
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
127376 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
391 Vytvořeno: 2025-05-04
Žádost o udělení abolice trestního stíhání příslušníku 601.skss. prezidentem České republiky.
273 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice na podporu svobody projevu a proti trestnímu stíhání Tomia Okamury
40 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice za navrácení mitra Kubáka do odborného výcviku
12 Vytvořeno: 2025-05-07
Vraťte vlaky na Dobříš!
879 Vytvořeno: 2025-02-26
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z matematiky+
18 Vytvořeno: 2025-05-06
Petice za prošetření a přehodnocení obtížnosti didaktického testu z anglického jazyka konaného dne 2. května 2025
47 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z anglického jazyka (Maturita 2025)
36 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice proti návrhu zákona o kategorizaci zdravotnických prostředků (sněmovní tisk 847) a za zachování adekvátního příspěvku na senzory kontinuálního monitoringu glukózy pro diabetiky 1. typu
9057 Vytvořeno: 2025-03-28
Za vyřešení drogové situace na Praze 5
828 Vytvořeno: 2025-01-16
Podpora vládě Petra Fialy na posílení obranyschopnosti
647 Vytvořeno: 2025-04-23
Zachraňme Jelení louky!
1747 Vytvořeno: 2024-11-26
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
16068 Vytvořeno: 2023-10-30