podporujeme prezidenta Zemana
Nepřihlášený uživatel |
/ #1300 Re: Re: Re: Červenou Zemanovi, škůdci země!2015-01-16 17:08#1299: - Re: Re: Červenou Zemanovi, škůdci země! Ne, já zastávám stále stejný názor. Ale Ty občas sklouzneš do nesmyslů: například tohle: "A skutečně jen blb, blb ignorující to neprůkaznější - totiž osobní zkušenost dosud žijících pamětníků" Znamená to, že jseš blb? Asi tedy ano, protože ignoruješ moje zkušenosti, já už jsem také pamětník. A moji rodiče pamatují i první republiku (pamatovali, už nejsou) a další: "pokud ti tvá blbost umožní srovnat si v kebuli, kdo vydává víc na zbrojení, kdo udržuje větší armádu, kdo vyváží více zbraní" No nevím. moje blbost a internet říká že více lidí v armádě má Rusko 845 000 proti 546 047 na straně USA. Na zbrojení vydává nejvíce USA 682 miliard $, proti 91 miliardám v přepočtu. Nejvíce zbraní vyváží USA 29%, těsně sledováno Ruskem 27%. Tohle jsou ověřitelné údaje. Řekl bych, že to je tak nějak skoro plichta. A za Putinem nepotáhnu, nene. Hezky zůstanu tady, i kdyby ses třeba postavil na hlavu. Ty to totiž taky musíš vydržet s tou civilizací a i s těmi, co mají jiný názor. (Doufám že to dáš, mrzelo by mě, kdyby sis to třeba hodil. Vážně! Věřím v Tebe!) Ano a my jsme zločinci, protože podporujeme tu stranu, která zabila v několika proběhlých dekádách prokazatelně mnohem více lidí. (Lidi, to jsou takový ty, co pobíhají okolo Tebe po dvou nohou, nemají peří a mají občas dokonce jiný názor a děsně Tě tím serou ;-))) ) Ano a jsme pěkní pokrytci, protože podporujeme islamisty tam kde se nám to hodí (poslední jsou třeba dodávky TOW islamistům do Sýrie, kde jsme si usmysleli svrhnout sekulárního prezidenta, který jediný dokáže udržet vedle sebe islám, židy, křesťany a ateisty) a současně se pak divíme, že "Evropani" jedou třeba do Sýrie, tam jim někdo Tobě podobý (ale - uznávám - že v mnohem větší míře) vymeje hlavu, oni se pak vrátí a provedou něco jako to co se stalo teď ve Francii. A my si pak hrajeme na to jak jsme udivení. Jak se to mohlo stát, po tolika letech vyvážení lásky a demokracie pomocí našich humanitárních bomb? Bože, tak jsme se snažili! Filmujeme falešný průvody státníků a další podobný vopičárny. Naproti tomu, když jiní islamisté v téže době zabijí 2000 lidí někde v Nigérii, tak o tom ani nenapíšeme. Nigérie? Na to házíme bobek, přece. |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Zajištění dostupnosti léčby ADHD i pro dospělé: návrh na úhradu lisdexamfetaminu (Livizux) bez doplatku
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Zachraňte Víta Háčka, předsedu úseku skoku na lyžích
485 Vytvořeno: 2025-08-22
PETICE ZA REFERENDUM PROTI EMISNÍM POVOLENKÁM
353 Vytvořeno: 2025-07-27
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
681 Vytvořeno: 2024-04-08
PETICE PROTI VYHLÁŠCE č. 64/2025 Sb. O DOBÁCH LOVU
497 Vytvořeno: 2025-07-04
Žádáme prezidenta, aby odmítl ratifikaci Vatikánské smlouvy
275 Vytvořeno: 2025-06-07
Otevřený děkovný dopis Viktoru Orbánovi
2373 Vytvořeno: 2024-10-21
Petice proti Bruselskému šmírování
63 Vytvořeno: 2025-08-26
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
136168 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice za zřízení preventivního kastračního programu v Hlinsku
158 Vytvořeno: 2025-08-17
Výzva hejtmance Mračkové-Vildumetzové k pomoci vypsání referenda o průmyslovém parku v Chebu v termínu voleb
205 Vytvořeno: 2025-08-18
Za zachování přirozeného hlasového projevu a citlivosti v umělé inteligenci,konkrétně ChatGPT od OpenAI
37 Vytvořeno: 2025-08-20
Petice proti záměru developerské výstavby "„Bytový dům Mlýnská 339/38“, na pozemcích par.č. 329, 325 k.ú. Trnitá, obec Brno"
34 Vytvořeno: 2025-08-22
Petice za rovné odměny pro deaflympijské sportovce České republiky
414 Vytvořeno: 2025-05-22
Petice za snížení objemu zástavby developerského projektu Central Group v ul. Geologická, zachování stávající vzrostlé zeleně a řešení dopravní situace v této ulici
192 Vytvořeno: 2025-06-01
Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
25392 Vytvořeno: 2022-12-13
PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE
43092 Vytvořeno: 2022-02-22
PETICE ZA FÉROVÉ VOLBY
2891 Vytvořeno: 2025-06-01
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
7141 Vytvořeno: 2025-03-23
Petice za skutečnou inkluzi a posílení práv dětí s autismem a ADHD ve školách
810 Vytvořeno: 2025-07-08
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
4163 Vytvořeno: 2024-07-23