Petice za zrušení Azylu Naděje Pchery u Kladna


Nepřihlášený uživatel

/ #44

2014-12-08 10:35

Mám fenu podenca z tohoto ůtulku, nejdřív jsem tam pracovala jako dobrovolnice. Potkani už tam byli před 4lety,když jsem tam začala chodit,psi měli od nich okousané uši,sama jsem jim to ošetřovala. Množení tam již tenkrát také probíhalo- fena malamuta a ovčáka měli nekontrolovatelně štěňata, byli spolu v kotci. Špína a nepořádek, to je slabé slovo. kdykoli jsem žádala majitelku,aby se to tam udržovalo v čistotě, tak mě poslala "někam"!Klidně nechávala prázdné konzervy v kotcích,psi měli pořezané čenichy...Moje budoucí fenka se bavila tím,že zabíjela potkany,kteří běhali u ní v kotci.Spoustu psů bylo zablešených tak,že měli opravdu stovky blech,v azylu není voda,tu dováží od hřbitova nebo z domova.Mou fenu jsem si vzala,a už jsem neměla sílu tam chodit.Tenkrát mi i vet.který tam chodil, řekl,že když by se azyl zrušil, nikdo si ty psy nevezme a budou to adepti na poslední injekci.Nedavno proběhla report.v tv, že je Harigelová obviněná z množení,male nijak se to podle mne nehnlo. Kdo si vezme psy z útulku,kde je parva?Ještě něco k nabízení psů z tohoto útulku, majitelka nerada psy někomu dává, myslí si,že je jim tam dobře! bože,NENÍ! Myslím, že je už psychicky nemocná, je to množitelka a která se o psy nestará,přesto si myslí opak.Já jsem v kotcích uklízela a venčila psy,ona tam měla v tu dobu i ovce a kozy. Kotce byly tak plné výkalů, že když jsem se pokoušela z jednoho kotce odstranit vrstvu výkalů, tak jsem se dostala krumpáčem do hloubky 30cm a stále to byla jen hovna a mezi tím díry od potkanů a mrtví potkani. Hnus, na to fakt nemám. Navíc je majitelka velká lhářka, která snad svým lžím i věří. Tvrdila, že tam fenu co mám od ní, nikdy neměla. Já byla tak naivní, že jsem ji všechno věřila, myslela jsem si bláhově, že tohle dělají jen lidé, co mají srdce pro zvířata. Dlouho mi trvalo, než jsem prohlédla!v tu dobu tam měla asi 76psů.Petici proto podepisuji, zvířata si tento koncentrák nezaslouží. Další věcí je, že si vždy pořídila nové štěně, např.měla jako jedna z prvních v Čechách, Lancery, měla dva, nejdřív posteloví miláčci, pak kotec a špína, stejné to bylo i s Mozartem- bernardýn. Tomu nerozumím a opravdu si myslím, že je psychicky nemocná.