Pozměnění přepravních podmínek DPO


Nepřihlášený uživatel

/ #53

2014-11-07 17:40

Stejnou situaci jsem zažila minulé pondělí, tj.27.10.2014, byla jsem se informovat na zákaznické přepážce přímo na Dopravním podniku města Ostravy a řekli mi, že je to bohužel tak. Jsem maminka dvou malých dětí 5 a 2 roky a tento předpis se mi vůbec nelíbí. Situace se mě přímo netýkala, ale na každé zastávce zdržení, když se řidička dohadovala s maminkama, což znamenalo opoždění pro všechny a ujetí dalších spojů, to je taky nahlavu. Když bych potřebovala na půli cesty tramvajové linky nastoupit a dojet s dítětem k lékaři a pokaždé mě řidič nevzal do soupravy dosti velké, je nahlavu. Nemůžu přece jen jet vždy na konečnou, abych měla jistotu, že se někam dostanu, jestli bych se na tu konečnou vlastně nějak dopravila. A co pak tam, budu stát ve frontě maminek celý den a čekat na mou tramvaj :), směšné. Kolik že je dnů po volbách do obecních zastupitelství...., tak jsem zvědavá co na to Magistrát. Protože mi řekli, že jestli to chci jako maminka změnit, mám se dát cestou právě petice nebo jít rovnou na Magistrát. Hodila jsem to za hlavu, protože jsem byla pár dní na to s dítětem v nemocnici. Proto jsem ráda, že někdo má odvahu a jde do toho. Hrdě se připojuji. Maminky bojujme.