Pro_Izrael


Nepřihlášený uživatel

/ #68

2014-08-15 23:21

Tady neni co dodat,jen snad petice,ktera by snad zabranila pristi genocide Zidu na Ukrajine mi schazi.
Benderovi potomci,ci palestinsti teroriste,stejna fasisticka pakaz!
Evropa si upletla sama na sebe opratku s tou politickou korektnosti!
Nejsem Zid,Stary Zakon jsem si presto dukladne precetl,takze vim,nebo si alespon myslim, ze vim,o co Zidum jde.
Ve skratce,mit svou zemi,viru a urcity blahobyt.Take predpokladam,ze maji smysl pro rodinu v klasickem pojeti,nikolv v pojeti pana Dienstbiera a jemu podobnych.
Dejiny je naucily tvrde na tom pracovat.
Na rozdil od pomerne linych Arabu!
Je mi lito kazdeho zabiteho decka,a vubec mi nezalezi na tom,ci to bylo arabske,ci zidovske dite.Ale,strilet byt primitivni rakety na skoly,skolky a nemocnice,to je na mne silne kafe!
A kdyz prijde odpoved,tak plakat u nejakeho multi kulti blba ,jakymi se EU primo hemzi!
Zide v prubehu dejin,nebyli zrejme uplna nevinatka,ale,ktery narod na tomto svete,muze tvrdit,ze byl zarnym vzorem civilisace?
Zadny,pravim vam!
Vsechny prosly urcitym vzestupem a naslednym padem,aby znovu zazarily.Ale,uz jen nektere!
Kdyz byl vytvoren Stat Izrael,snad se nikdo nepohorsi,z tehdejsiho hlediska,v podstate umely utvar,nikdo mu nedaval vetsi zivotnost nez par roku.To se ostatne potvrdilo skoro okamzitym napadenim arabskymi sousedy.
Je sice jiste,ze bez dodavek zbrani z USA,by asi Zide ten napor neustali,ale,i tak,prokazali a stale jeste prokazuji kvality Davidovych bojovniku.Prokazali jasne,ze nejsou jen narodem smelinaru,pokoutnich obchodniku,ci majitelu naleven,ale,narodem,ktery byl v pomerne kratke dobe,schopen vytvorit ozbrojene sily,budici respekt i o mnoho silnejsich protivniku.
A,tak tem klukum a holkam v uniformach izraelske armady,preji hodne zdaru!
P.S.Strasne rad bych si zajezdil z Merkavou!Ten tank vypada velice slusne!
Z Kanady
Georg