Odmítněme zpěv války!


Nepřihlášený uživatel

/ #1

2014-08-13 11:17

První německý říšský kancléř, Otto Eduard Leopold von Bismarck-Schönhausen (1815-1898), byl moudrým člověkem a zanechal nejen Němcům, ale i nám, pár odkazů, které by si každý (nejen) Němec měl zapsat za uši.

Jeden za všechny:

"Nedoufejte, že když jednou zneužijete slabost Rusů, budete věčně dostávat dividendy. Rusové se vždy vracejí pro svoje peníze. A když se vrátí - nespoléhejte, na vámi podepsáné, jezuitské dohody, které vás mají údajně ospravedlnit. Nemají cenu ani toho papíru, na kterém byly sepsány. Proto je s Rusy třeba hrát buď čestně, nebo nehrát vůbec"

*** wéwéwé.nwoo.org/2014/08/12/jistota-v-predsini-pekla-nedovolme-3-svetovou-valku/ (21+!!) ***

P.S.: Co se týče mainstreamu: ČT lže tak opravdově a snadno, jako Kyjev vraždí své obyvatele na jihovýchodě země. Zpravodajství této korporátní, (byť rádoby) veřejno-právní žumpy, placené koncesionáři, mnohdy hraničí se šířením poplašných zpráv a vymýváním mozků.

Na to máme ale i v Absurdistánu paragrafy:

§406 - Příprava útočné války

§407 - Podněcování k útočné válce

§409 - Styky, ohrožující mír

ČT zrušit, zprivatizovat, popř., ať si zakóduje vysílání a platí si tuto žumpu ten, komu vyhovuje. Já osobně odmítám platit si propagandu, cíleně namířenou proti mé osobě, mé rodině a mým přátelům, mému přesvědčení, zdravému rozumu a proti morálním hodnotám, které mi byly vštípeny dobrou výchovou, a, které mě odlišují od amorální sběře...

Co na to naše vláda, Sobotka, Zaorálek, Schwarzenberg, Kocáb a další, co na to novinářské presstitutky, V.I.P. komedianti a další váleční štváči - mainstream, ČT ?! Pro ně tyto paragrafy snad neplatí?!

Necháme si to líbit?! A nás budou převychovávat a trestat (pořadí se může měnit) za pouhé sdílení PRAVDY?!

Velitel zničeného Pěrvomajsku k západním Ukrajincům: Lepší je zemřít svobodný, než žít jako otrok wéwéwé.youtube.com/watch?v=18gxqxov52g - 13.8.2014, video, cz titulky

http://1url.cz/CT8z * http://1url.cz/9T8K * vk.com/video?gid=66621324 * youtube.com/watch?v=4V6nv_3pdxc * youtube.com/watch?v=i50SYLX_Etk * youtube.com/watch?v=QQSNLi6ZysQ * youtube.com/watch?v=7VHL9SUokPM * youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo * youtube.com/watch?v=iydULcpLAx8 * youtube.com/watch?v=7CDFxNj7cKc * youtube.com/watch?v=nstPVE2oGj0&feature=youtu.be