Chcete do čela státu krále místo prezidenta?


Nepřihlášený uživatel

/ #14

2014-07-01 22:46

Ahoj lidi,

Nyní se hojně připomíná výročí zavraždění arcivévody a jeho ženy, což jasně je na místě a je to i po mnoha letech velmi bolestná událost.

Vnímám co se děje nyní ve světě, že jedna z primárních otázek civilizovaného světa je boj s terorizmem. Proto ve svém vekém údivu žasnu a trnu zděšením když jsem se dočetl, že vrah o zabil muže a ženu co nic špatného neudělali má v Sarajevu pomník!? A že tam byla i hrát rakouská filharmonie? Že tam přijeli i mnozí významní představitelé? Mám dojem, že mnohým hráblo! Je to to samé, jako někde oficiálně udělat pomník Bin Ládinovi! Nebo Hitlerovi? Pokud by toto nyní nějaká země udělala, jel by tam někdo z civilizovaného světa? Všichni by si jen nevěřícně ťukali na čelo a dál je ignorovali! Sarajevský atentát byl naprosto čistý teroristický čin, který nemá v minulosti ani nyní žádnou omluvu, byl to akt úchyláků, kterých bohužel po světě dosud běhá mnoho a proto o to více mě děsí, že země co si dovolí tu nehoráznost schálit pomník teroristovi je ostatními evropskými vládci klidně tolerována... Je to úchylné, jen to vypovídá o schyzofrenii dnešní společnosti, která pokud se včas neprobudí, zanikne

ales.salaba@seznam.cz