Chcete do čela státu krále místo prezidenta?

Současná politická kultura je dozvukem osudové chyby, kterou bylo zrušení monarchie a ustanovení republiky roku 1918, bez jakéhokoli souhlasu veřejnosti.

Žádný monarcha by si svou zemi rozkrádat nenechal a zřejmě proto se vrhli nejrůznější chytráci a vykukové na myšlenku ustanovit si republiku a legalizovat si jakoukoli krádež,  protože si k tomu dali mandát tím, že byli zvoleni lidem.

Snad proto, republika kličkuje zleva doprava a těžko dosáhne svého cíle ve prospěch veřejnosti a celé země. Republika dala politice nový význam - k politování.

Král uvažuje v horizontu několika generací dopředu. Jeho země je jeho dům a lid v ní jeho širší rodinou. Král je panovníkem všech, zatímco prezident je prezidentem jen krátký čas.

Náš král český je stále panovníkem Zemí Koruny české a i když nevládne. Králem, byť zatím nevládnoucím, stává se automaticky i bez korunovace.


Král český, markrabě moravský, vévoda slezský    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Král český, markrabě moravský, vévoda slezský, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...