Textilní továrny ve Frýdku-Místku za kulturní památku

David Typovský

/ #131 Vzkaz

2014-04-11 21:33

Dle mého názoru by se lidé jako mr. Nobody a jemu podobní měli nad sebou zamyslet a po dlouhém a důkladném zamyšlení nad sebou samými měli panu Baránkovi jako autorovi petice alespoň poděkovat za snahu o zachování jedné z architektonického hlediska nejhodnotnějších budov ve Frýdku-Místku. Jestli chce pan rádoby demokratický Nobody nechat zavírat petičníky, já bych se naopak přimlouval za potrestání těch, kdo napomohli k dnešnímu zoufalému stavu přádelny. Vedení města mělo v tomto případě podniknout veškeré kroky k záchraně a následnému smysluplnému využití této jedinečné historické budovy. Dělá se mi zle, když vidím, jak naše vedení města buď ničí nebo jen nečinně přihlíží ničení toho mála hezkého, co mu ještě zbylo a dělá se mi zle z názorů pana Nobodyho a jemu podobných, kteří se už nemohou dočkat, až se otevřou vrata jejich nových betonových kostek vrhajíc se do nakupování věcí, které "tolik potřebují". To nejmenší, co mohu udělat pro to, aby mi bylo méně zle z města, které si neváží své historie, práce a odkazu svých předků, je připojit svůj podpis pod tuto petici. S pozdravem panu Nobodymu a jemu podobným David Typovský.