Petice proti oplocení Stěnovického lesa a kamenných lomů


Nepřihlášený uživatel

/ #175 Re: Re:

2011-07-28 21:09

#165: - Re:  

 Pane přispívající. Pokud se takto vyjadřujete, tak se příště podepište a neskrývejte se v anonymitě. Nekritizoval jsem stavbu jako celek ale jeho nevhodnost v této lokalitě. Žiji  ve Štěnovicích 21 let a dobře si pamatuji co se dělo , když chtěli začít stavět firmu Streicher. Toto je názorný příklad jak v počátcích obalamutit občany a pak dostavět zmíněnou továrnu. Také se Vám líbí. Mě ne. Jak jsem již na schůzi zastupitelstva řekl: pan Graubner je arogantní člověk a vůbec ho nezajímají názory občanů Štěnovic. Porušil prakticky vše co mohl. Klame v žádostech o stavební povolení, plot postavil úplně jiný a nasliboval, že část lomů bude přístupná atd. Pod pláštíkem různých slibů a podaných žádostí na stavebním úřadu chystá prachobyčejnou výstavbu vlastního sídla na bydlení a k tomu potřebuje změnu územního plánu obce. A to vše realisuje  za tiché podpory pana Grubera ze stav. úřadu.Nejsem žádným odborníkem na tyto věci, ale jěště se budem divit co vše je možné v této obci. Škoda lomů .Ty budou sloužit jen vybrané společnosti a kámošů pana Graubnera. Celé zastupitelstvo by se mělo zamyslet kdo je volil a k čemu tam jsou.  Sváťa Dvořák, Štěnovice.