Žaloba na stát


Nepřihlášený uživatel

/ #43

2014-03-17 15:05

V roce 1998 přišel do mé provozovny pracovik poj SLAVIA a zda nechci pojistit obchod (sekond hand) a po navrhu který byl zhruba 5000kč jsem to odmítl ale pracovik mi řekl abych podepsal že jsem byl seznámen s produkty a prezentace čili žádné čislo OP a odešel, po týdnu my přišla návrh smlouvy na kterou jsem neragoval a došel jsem na pobočku Slavie a dal vypověd a stižnost na jednáni pracovníka a tim to pro mne skončilo. Ale začalo mi chodit upominky na částku 1160 kč za nějaký poplatek atd .na čož jsem nereagoval po čase mi přišla návrh na exekuci na čož jsem reagoval že je to podvod a napsal jak na soud který to spustil tak exekutorovy Igor. IVANKO a z dluhu 1160kč bylo 28000kč :-/ znova jsem psal všude možně a nic a v roce 2012 zazvonil u mně v bytě zvonek že abych oteřel že mi nesou balik a vetřeli se do mého bytu exekutoři na to jsem reagoval samozřejmně hrubě a řikal jsem jim že je to proti zákoné a vola PČR ale tam mi řekli že je to jejich právo exekutoru a že je musim pustit což jsem neudělal a exekutoři si pozvali PČR na mne a začali za asistence polepovat majetek bytu ale byl Leden a venku bláto a na mé prosby aby si zuli boty a vzali si domáci pantofle odsekli že ONI nemusi a chodili po bytě kde mam plovoucí podlahu a koberce v zašpiněných botech a polepovali listečky takovim zbusobem že mi způsobili značnou škodu a při vykonu mi zničili většinu majetku okolo na čož jsem reagoval udánim na PČR a že jsem si musel vypujčit kč a zaplatit to po oznámeni na PČR ale bez vysledku jsem proto napsal stížnost na exekutorskou komoru tam mi napsali že jsem se choval agresivně tak proto se chovali tak hrubě a na Ministerstvu Spravedlnosti mi napsali že se exekutoři ničeho nedospustili a at si stěžuji na soudě v PH všechno mám zdokumentované děkuji za případnou pomoc