Petice proti oplocení Stěnovického lesa a kamenných lomů

Pavel Cink

/ #49

2011-07-01 17:46

K dotazům co s tím má společného obec: dle mého názoru s tím má společného hodně. Myslím si, že pokud by obec byla proti oplocení lomů a lesa měla by mnohem větší slovo než našich již skoro 500 podpisů(za které všem MOOC děkujem). Hlavně obec by měla mít zájem o spoluobčany a né o soukromé blaho jednotlivců. A jak jsem již zmiňoval opravdu není žádný problém právně ošetřit vše co se týká případných úrazů a jiných věcí, na které zde apelujete. :( Myslím si, že právě starosta by měl dbát na dobro občanů a nedovolit takové věci jaké se u nás ve Štěnovicích dějí. Mimochodem plot nevadí jen lidem ale také místní zvěři, která už ted je zmatená z přerušení jejich stezek. Jsem zvědavý kdy v ostnatém drátě nebo v plotě uvízne první zvíře a díky němu uhyne. :( A dále není pravda, že si každý na svém pozemku může dělat co chce. I barevnou střechu na rodiném domu Vám musí někdo schválit či Vám ji může dokonce zakázat. To bych si teoreticky mohl na zahradě postavit jadernou elektrárnu, když si na svém pozemku mohu dělat co chci. Ani své vlastní stromy na svém vlastním pozemku si nemuhu pokácet kdy se mi zachce. A kolik stromů asi padne při této výstavbě... :( Zamyslete se prosím nad tím než tu něco napíšete. A pokud se za svůj názor stydíte a ani se nepodepíšete, tak se nad sebou zamyslete o to víc....